• Grumpy: És amit nem ad a tv, az az IIHF Youtube csatornáján nézhető: 16:20 Svájc - Norvégia 20:20 Svédor... (2024.05.10. 10:49) Mai menü
  • utó: Voltak időszakok, amikor naponta néztem. Kb. mindig, amikor valami fontos történt. Az biztos, hogy... (2024.05.10. 09:28) Nyilas Mihály visszavonul
  • DominiKing: Ez edző meccsnek is gyenge volt, de nem is ez volt a lényeg. Egy óriási fesztivállal egybekötött ö... (2024.05.08. 00:08) Magyarország–Kanada 0-4
  • rikkitikki: Az Ausztria : Kanada meccs az alábbi linken nézhető: tvthek.orf.at/livestream/Eishockey-Laendersp... (2024.05.05. 19:33) Off topik
  • DominiKing: @trollfeeder: Te is azt gondolod, hogy talán jövőre akár még könnyebb is lehet a bennmaradás, mint... (2024.05.05. 16:39) Magyarország–Szlovénia 2-1
  • manga2: a kapus mindent vitt, éles meccsen fő a higgadság a kapuban ! a tegnapi siker kulcsa újra: Bálizs,... (2024.05.05. 10:19) Így is övék a legerősebb keret, de a játékuk nem annyira olajozott
  • DominiKing: @trollfeeder: Az "A" csoporthoz még messze vannak, ha netán győznének akkor még mindig ott vannak ... (2024.05.04. 13:15) Péntek este a házigazda vár válogatottunkra

Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1477) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1513) nhl (4929) nők (1302) playoff (1333) Titánok (1025) u18 (1068) utánpótlás (1281) UTE (1302) válogatott (2241) vb (2434) videó (2120) Összes címke

1885* 2017.01.30. 19:36:24

@Uteapu: alapozunk, :) viszont Borbi jól megy Újvárosban :)

Uteapu 2017.01.30. 19:43:22

@1885*: Végül is a négybe jutással elégedett vagyok, úgyhogy elvileg nem kellene, hogy ez a forma zavarjon. De akkor ne is dumáljanak.
Borbi? Hát tudod ez hidegen hagy, pedig tudom, hogy az egyik kedvenced.:)

1885* 2017.01.30. 19:47:19

@Uteapu: igen, PO megvan, Borbi meg megmarad nekem kedvencnek, mindegy hol játszik, a másik hálistennek jó helyen, és majd a PO-ban ott is lesz ;) persze van még sok LILA kedvenc!

1885* 2017.01.30. 19:59:52

@Uteapu: előbb kellett volna szólnom,az én hibám, örülök, hogy Benji olvassa a kommentblogot ;)

Uteapu 2017.01.30. 20:01:51

@1885*: Esetleg még valami óhaj-sóhaj? :)

1885* 2017.01.30. 20:03:41

@Uteapu: még egyet:) közben egyenlít a Fradi.

1885* 2017.01.30. 20:05:18

Csak úgy Pékesen, hozzuk le Alest, ja nem Pékesen, azt korábban kell :)

1885* 2017.01.30. 20:06:07

Time out, Szilassy is olvas :D

1885* 2017.01.30. 20:09:29

Na majd a PO-ban :)

progmet.hu 2017.01.30. 20:56:50

Nem nekünk volt tétje a meccsnek,így majd leboxolják Brassóban az érdemi részt.
Persze kikapni sose jó,de én már csak annak drukkolok,hogy sérülésmentesen hozzuk le a maradékot...
Az meg így pont nem baj,hogy lesz egy hét szünet a PO előtt.
(ha jól látom,Frolik egyedül akarta megnyerni a meccset :D )

alvering2 2017.01.30. 21:13:14

Az első harmadban kb. 15 percet előnyben nyomott az UTE, szerencsére volt a kapuban vki aki nagyon nagyot ment egész meccs alatt. Ha 0-2-vel fordulunk, akkor is azt mondtam volna, hogy jól véd. Jó iramú meccs volt, ahol az UTE gyorsabbnak tűnt, de volt veszély Sila kapuja előtt is. A 2. harmadban mi jöttünk ki jól, s nagyon értek a gólok, jogos vezetés (szerintem). A bírók másfél harmadot bírtak - nem mintha az első felében a meccsnek nagyot mentek volna - onnantól érdekes, közönségnemszórakoztató kiállításokkal operáltak.

Uteapu 2017.01.30. 21:41:41

@alvering2: Az első harmadban 15 percet előnyben? Gondolom talán fölényt akartál írni. :)

alvering2 2017.01.30. 21:44:01

@Uteapu: pontosan.:)

Mondjuk azt nem értettem h tud elfogyni a fel literes pohár a büfében a 2. Harmad végére