Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1473) khl (2189) légiósok (1678) Miskolc (1510) nhl (4917) nők (1301) playoff (1323) Titánok (1025) u18 (1065) utánpótlás (1281) UTE (1301) válogatott (2232) vb (2409) videó (2120) Összes címke

Radikálisan új szabályokról beszélnek megint

2017.01.03. 19:06: kutyatej73

8 komment

Hát, nekem az a szabályváltoztatás tetszene, hogy büntető esetén is legyen 2 perces büntetés. Ha belövik a büntetőt, a szabálytalankodó visszatérhet egyből, ha kihagyják, akkor indul a 2 perc hagyományosan.

freddyD 2017.01.03. 21:35:26

Sok baromarcnak miért jó, ha 15 gól esik egy meccsen? Szívesebben nézek egy 2:1-es meccset, mint egy 8:7-et. És igen, tudom, hogy 7:6 lett a legutóbbi derbi :-D

@Fermentátor: támogatom. Ezt én is kindig megjegyzem magamban

zedlog 2017.01.04. 09:10:56

Az sem lenne hülyeség, amit a múltkor már pedzegettek, hogy emberhátrányban is legyen tilos.

Ló18 2017.01.04. 09:28:08

sztem pont jó ez az 5-6-7 gól, nem dől el általában hamar a meccs és mindnek van súlya, fociban gyakran kevés, vagy 0 van abból, ami a játék célja, kosárban meg 100 kosár, egyszerűen nincs katarzis góloknál, mert már született 2 újabb. Egészségetekre!

Róbert Právics 2017.01.04. 10:01:48

A franc ebbe az unalmas,lassú,látványtár jégkorong nevű sportba..... én azt javaslom,hogy a bemelegítésnél használt korongokat hagyják a pályán a meccs ideje alatt is....Lesz gól,mint égen a csillag.....Sok boldogságot hozzá!!!

Uteapu 2017.01.04. 11:04:39

Addig fognak variálni, amíg teljesen elbarmolják a hokit is, ahogy pár sportággal már megtették.

leonov 2017.01.04. 11:59:56

A lesdolog es a kapus ne menjen a kapumoge dolog szerintem megfontolando.

Uteapu 2017.01.04. 14:14:28

@leonov: A lest a 3 a 3 ellen írják csak és az igen fura, defenzív játékot eredményezne. Egy játékos mindig ott bóklászna a saját kapu előtt.:)