" Ezzel együtt hiába alakították ki egymás után az ordító az újpestiek, ezek mind kimaradtak"

Itt is gratulálok LILÁK!

1885* 2016.12.29. 18:57:50

Húú az a kalap :)

freddyD 2016.12.29. 19:03:10

Azért jó lett volna a győztes csapatot megünnepelni, de úgy látszik a székely himnusz fontosabb. Kétszer

1885* 2016.12.29. 19:04:52

@freddyD: kicsit bõvebben? A közönség énekelte? Vagy hivatalosan ment?

freddyD 2016.12.29. 19:11:48

@1885*: Először a közönség (ami tök rendben van), aztán még mikrofonnal újra és még több hajrá székelyföld meg hasonlók. Utána jött a rolba és még mwgtapsolni sem lehetett őket rendesen. Azt hittem mi voltunk hazai pályán...

1885* 2016.12.29. 19:18:09

@freddyD: köszi, érdekes. Hát itt a hokibulin mi csak megtûrt vendégek lehetünk, örüljünk, hogy résztvehettünk, nem úgy, mint a Fradi.

Hazai majd a MEGYERIN! Remélem ott lesz lehetõségünk megünnepelni csapatunkat!

Uteapu 2016.12.29. 19:20:27

Az esti meccs előtt gondoltam belenézek, úgy bemelegítés gyanánt a MAC-Brassó meccsbe. Nem először ugyan de még mindig nem látható. Most titkosítva van, vagy tán most vágják? :)

1885* 2016.12.29. 19:22:12

@Uteapu: persze, addig vágják, míg nem a mac nyer.

freddyD 2016.12.29. 19:42:40

A meccsről is kicsit

-Az első harmadban mi domináltunk, de többnyire nagy elképzelés nélkül. Csak azért nyomtunk mi, mert a Szereda még annyira sem volt képben, mint mi
-A második harmad teljes csőd, úgy magunkra húztuk őket, hogy teljesen megérdemelten begyömöszöltek egyet, de simán még akár vezethettek is. Mintha 1:0-nál azt hittük volna, hogy ez a meccs már meg van nyerve. Nagyon gyenge volt
-Harmadik harmadra Szilassy balhézhatott vagy valami, mert végre úgy mentek ki, mint egy második helyezettől elvárható lett volna. Meg is lett az eredménye, Herbar gólja parádés volt.

A szervezés:
Egy szűk résen volt a beengedés, a motozás érdekes mód a nőknél vagy 4x alaposabb volt. Nem is csoda, hogy pár észlény becipelt petárdát és füstöt. Francért hiányoznak az ilyenek... Aztán mikor kivezették az illetékeseket (érthetetlenül sok idő után), mások is elkezdtek balhézni a furcsán magánhadseregnek kinéző szekusokkal.

A kapuk örökké elmozdultak, palánk 2x szorult javításra, a góllövőket be sem mondták (kiírva sem láttam).
Plusz rohadt hideg volt, hiába öltöztem fel jól melegen, de erről legalább nem ők tehetnek.
Furcsa fílingje volt a dolognak, kuriózumnak jó volt, de azért a megszokott hazai meccseket inkább preferálom

1885* 2016.12.29. 19:49:32

@freddyD: köszi a beszámolót, azért ez a nõk ilyen alapos motozása eléggé bicskanyitogató. A petárda meg mégis bekerült? Remek szervezés.

progmet.hu 2016.12.29. 20:25:49

Legénykoromban napi rutin volt egy meccs végigfagyoskodása,de ma rá kellett döbbennem,hogy kurvára öregszem... Fáztam,mint állat :D
Az első harmad nem kevés játékmegszakítása "eltörte" a játékunkat,plusz -talán furán hangzik- de nagyon korán lőttük az első gólt. Nehezen pörögtünk fel,tán néhányan azt hitték,ez az egy gól is elég lehet. Nem is lett,de ettől függetlenül is megérdemelten húztuk be végül a meccset.
És hát igen,a végén minket is hagyhattak volna egy kicsit magunkat ünnepelni. Igazából azt sem értem,hogy került a mikrofon a sráchoz.
De mindegy is,HAJRÁ LILÁK,az év szépen zárult,remélem az új is hasonlóan indul!!!

21 ezer Ft 2016.12.29. 21:12:38

@1885*: Nyugi, beleszarunk az újévetekbe :D

21 ezer Ft 2016.12.29. 21:14:13

@progmet.hu: Vigasztaljon az, hogy holnap állítólag -10 lesz, ha szerencséje van a közönségnek, akkor a szél is fú majd egy csöppet.

kutyatej73 2016.12.30. 02:35:47

Január 1-jén 11.30-tól, január 2-án 06.50-től látható az UTE-Csíkszereda az M4-en.

progmet.hu 2016.12.30. 06:28:53

@kutyatej73: Hacsak nem jön közbe egy Tonga-Üzbegisztán ejtőernyős-viadal...

freddyD 2016.12.30. 10:07:26

Haha, megnéztem volna a tegnapi meccset miután már felkerült a Mol Liga csatornájára, erre az országunkban blokkolva van :D

Nyilván valami zenére rávetődött a Warner. Vagy a székely himnuszra

moszkvicssluszkulcs 2016.12.30. 11:53:27

@freddyD: A miskolciak is háborogtak a szervezés kapcsán. Se a beengedés se a meccs utáni kiengedés nem volt jó. Mondjuk a beengedés állítólag azért volt körülményes, mert az előző meccsen a lila szurkerek "felgyújtották" a lelátó egy részét:))

Uteapu 2016.12.30. 12:11:46

@moszkvicssluszkulcs: :D Csak bízom benne, hogy nem megy tűzoltónak, aki a lila füst és a tűz között nem tud különbséget tenni.:)
A beengedést még valahol megértem, mert azért mégis csak ciki a fővárosi MAC szimpatizáns celebeknek is, hogy olyan messziről, télvíz idején többen jönnek, mint pár szomszéd kerületből és még hangosak is. No de a kiengedés??

Imam Khomeini 2016.12.30. 12:14:18

@moszkvicssluszkulcs: a meccs utan azert nem lehetett egy darabig kijutni mert a mac ovodasai pont a kozonseg vonulasi utvonalanak kozepen gondoltak rajongani idoljaikert

ezert aztan a mac kollektive elakadt az atjaroban

Imam Khomeini 2016.12.30. 12:15:21

@Uteapu: volt gorogtuz az ute taborban

es volt petarda is

nem volt nehez kulonbseget tenni koztuk es a lila fust kozott

Uteapu 2016.12.30. 13:09:12

@Imam Khomeini: Akkor nem rendelkeztem kellő áttekintéssel, csak részismeretekkel, de azt hiszem az ódzkodás az ilyenektől, kicsit túl van lihegve.

freddyD 2016.12.30. 15:28:04

@moszkvicssluszkulcs: @Uteapu: Sajnos nem volt. Voltak ott balhés focis alakok, akiket furcsa mód a hokistadionban még sosem láttam. Azért az a 2 petárda okozott kisebb riadalmat körülöttem családosok körében. Utólag láttam, hogy pár szék is megolvadt a fénygránát, görögtűznek hála.

Aztán mikor kivezették a vétkeseket a szekusok, akkor vagy 3 tucat ember ment utánuk balhé kedvéért. Ekkor kb 1 perc volt hátra a meccsből, rohadtul nem érdekelte őket, hogy megtapsolják a győztes csapatot, akikért elvileg kijöttek

2016.12.30. 16:50:12

Azt kell mondjam, hogy eléggé elfogadhatóan összeszedtük magunkat a miskolci padlótörlés után. Jó volt a hangulat, minden adott volt ami egy WC ( Winter Classic ) tartozik. Az 1/3 harmadbeli megszakítások, inkább nekünk kedveztek mint az UTE-nak, Többször kellett álló helyzetből felpörögni, mi meg alapjáraton hoztuk le az 1/3 harmadot. A középső harmadban sikerült meglepnünk egy más fajta gyorsabb játékkal, Nem hiába kérte a Sz. Zoli az időt. ( Megjegyzem, hogy nekem nagyon bejött a kalapos - hosszú kabátos öltözék, igazi 20-30 évekbeli Al-Capone korszakra emlékeztetett. A záró harmadban - igaz Marci támogatásával - papírforma, megérdemelt győzelem született. Most sem értem, ha egy autóban az ember be van kötve biztonsági övvel akkor miért kell a második övvel is bekötni.