Címkefelhő

Brassó (1224) Csíkszereda (1374) DAB (1198) ebel (2415) Erste Liga (4767) Extraliga (1178) Fehérvár (1650) felkészülés (2262) FTC (1482) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1517) nhl (4935) nők (1311) playoff (1339) Titánok (1027) u18 (1080) utánpótlás (1295) UTE (1307) válogatott (2258) vb (2470) videó (2121) Összes címke

FTC–Brassó 3-4

2016.09.12. 21:21: kutyatej73

Greg Lindqvist (FTC, vezetőedző): Jó meccs volt, attól függetlenül, hogy egy ilyen nagy szünetet kellett tartanunk technikai problémák miatt. Nagy lehetőségeink voltak, ilyen volt például Sumi és Tendler szólója. Sajnos hamar elveszítettük Erdélyit, így a védelmünkre nagy feladat hárult. A legnagyobb problémáink a pontatlan passzok és elhagyott korongok voltak. Szépen visszajöttünk 3-1 után az utolsó percekben. Egy pontot szereztünk, ami nem rossz. A következő meccsen még többet fogunk beleadni.

Martin Lacroix (Brassó, vezetőedző): Ez egy nagyon jó mérkőzés volt, mindkét csapat nagyon keményen és jól játszott. Számomra nagy büszkeség, hiszen ez az első szezonom a MOL Ligában. Úgy hallottam, hogy évről évre erősödik a liga, ezért tanítom a játékosaimnak azt, hogy elég csak egy pillanatra másra koncentrálniuk, és az ellenfél ezt máris kihasználja. Szerencsére a hosszabbításban sikerült a második pontot megszereznünk. Az utolsó két gól, amit kaptunk, nagyon rövid időn belül esett, ennek nem lett volna muszáj bekövetkeznie, mégiscsak jobb lett volna a három pont. Az edzők mindig többet akarnak, de azért ezzel a kettővel is elégedett vagyok. Nagyon kemény meccs volt, de jó kezdése a szezonnak.