Nem szeretem sürgetni az idő múlását, megy az gyorsan magától is, de most azért lehetne már este hat óra.:)

Illetve az eseménynapló. :) A jkv. majd a végén.

Talan Moszkvics kollega medszan minket par morzsaval.

Uteapu 2016.09.11. 18:44:17

@leonov: Ja. Majd ecseteli, hogy Adorján mekkora gólpasszt adott.:)

leonov 2016.09.11. 18:49:25

@Uteapu: Erre speciel en is kivancsi vagyok. 5-5 felallasnal nem tul gyakran esik meg ilyen.

Uteapu 2016.09.11. 18:51:06

@leonov: Hát...én mondjuk nem annyira. :) És ráadásul az első sorunk nyalta be.

Uteapu 2016.09.11. 18:53:03

Nem. A második. Úgy emlékeztem, mintha először azt írták volna de így is ciki.

progmet.hu 2016.09.11. 20:17:22

Eh,basszus... Túl nagy elvárásom még nem volt,főleg,hogy első meccs,meg bajnok,de így azért fájdalmas egy kicsit.
Keserves két perc lehetett az az összeomlás.

Uteapu 2016.09.11. 20:18:38

Amit 51 perc alatt felépítettünk, azt két perc alatt le is romboltuk.:( Valamit bele kell keverni a malterba, hogy ne dőljön ránk.
Gratulálok a Maciknak, kíváncsi vagyok, milyen volt a meccs összképe.

2016.09.11. 20:39:29

Nah ez már jobban tetszett.
Adtunk egy kis előnyt a Dózsának...aztán megvacsoráztunk:D

Uteapu 2016.09.11. 20:47:28

@Speedking: Ez olyan jellemzően Diósgyőri.
Gondolom számíthatok egy Miskolci rövid meccsképet de nem tőled.

2016.09.11. 20:56:54

@Uteapu: A diósgyőrit kikérem magamnak...semmi közöm hozzájuk....csak a macik!
A másik felét poénnak szántam nem gúnyolódásnak.
Egyébként brutál jó UTE lesz a szezonban,csak szerintem Szilassy kevés ehhez a csapathoz.

moszkvicssluszkulcs 2016.09.11. 20:59:57

Óriás meccs volt!!
Két érdekes fordulóponttal. Ahogy nem volt benne a meccsben a lilák fordítása, úgy a mi utolsó 7 percünk is emlékezetes lesz sokáig.
Az Újpest masszív csapat lesz, azt beszéltük, hogy az első harmadban többet koriztak mint a Galac az egész meccsen.
Az első harmadban ha jó a helyzetkihasználásunk 3-mal kellett volna menni. A gólunk mégis szerencsés volt, sok kihagyott helyzet után Adorján passzából "Szekeres" végigszáguldott és a lövése becsorgott. Sőt a 2. harmad elején sem éreztem a veszélyt, többet támadtunk, aztán egy hiba hátul és büntetett az Újpest. Aztán jött a 2. és hirtelen menni kellett az eredmény után. A 3. harmadban is mentünk, talán kevesebb elánnal. Aztán a fiatal hátvédünk a kék vonalnál sípcsonton lőtte a lilát, aki köszönte és gólig vitte a szólót.
Ez volt 7 perccel a vége előtt. Aztán 2 perc múlva vezettünk...Döbbenetes fordítás, és lőttünk a Sági-Szekeres páros jóvoltából egy olyan gólt amit Amerikában hetekig mutogatnak. Már most megszavazom az év góljának. A végén a kanadai görög meglőtte a 3. gólját a teljesen szétesett és megzavarodott Újpestnek.
A nagyérdemű figyelmét még felhívnám arra, hogy a tervek szerint kedden 19.30-tól a miskolci tv leadja a meccset.
minap.hu/eloadas

progmet.hu 2016.09.11. 21:01:25

@Speedking: Az utolsó mondat második fele bizony több,mint elgondolkodtató... Egy esélyt nálam még kap,bár már az előző szezonban is többször elkívántam valahova. De kifogást már nehéz lesz találnia sikertelenség esetén.

2016.09.11. 21:07:23

@progmet.hu: Nagyon jól ment az Újpest,én a harmadik után kicsit fel is adtam lélekben.Aztán 2 perc múlva 1 ide...na egy profi edzőnél ez nem igazán fordulhat elő,de Újpesten nem az első eset...

moszkvicssluszkulcs 2016.09.11. 21:21:26

Most nézem a fészbúkon, hogy Jessi a meccs közben bejelentkezett Turkuból, érdeklődve a meccsről. Szegénykém nagyon ráér...

Nyílt törésről is lehetett olvasni Colin Joe kapcsán meg szilánkos törésről is. Csúnya dolog. Jobbulást neki!