Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1198) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1480) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1516) nhl (4935) nők (1302) playoff (1339) Titánok (1025) u18 (1068) utánpótlás (1281) UTE (1302) válogatott (2245) vb (2464) videó (2120) Összes címke

Ferencvárosi TC-Fehérvári Titánok 3-2 (1-1, 1-0, 1-1)

2016.09.03. 19:22: kutyatej73

Az első harmad végig tempósan telt és a nyerés iránti vágy vezérelt. Az első percekben egy jobb oldalról érkező korongot Tommy Sumi váltott gólra. Szinte folyamatosak a támadások mindkét csapat részéről. 6 perc után a Fehérvári Titánok kiegyenlítettek.
Pörgős játék volt, indulatok nélkül, csak a helyzeteket kell a továbbiakban kihasználnunk.

A második harmadban több indulat és büntetés fordult elő. Az állandó helyzetek nem változtak. A 8.percben Szappanos Dávid gyönyörű szólót mutatott be, így újra átvettük a vezetést. Rafaj Attila Szappanostól egy jól irányzott korongot kapuvasra lőtt sajnos.
Az utolsó percekben Gágyor Péter került kisebb verekedésbe,ami miatt a harmad további részét emberhátrányban töltöttük.
A szoros eredmény miatt egyre jobban izzik a levegő a pályán.

A harmadik harmadban fokozódott a hangulat. Tommy Sumi második gólját szerezte meg a meccsen, rögtön a harmad elején.(3-1)
Nem sokkal ezután ismét kapuvasat lőttünk.
A kapunk előtt több veszélyes helyzet is volt, csak a szerencsének köszönhető, hogy csak egy gól született ebből. A kiállítások sűrűsödtek.
Összességében tempós meccs volt, szép játékot láthattunk mindkét fél részéről.