Brassó (1224) Csíkszereda (1374) DAB (1198) ebel (2415) Erste Liga (4767) Extraliga (1178) Fehérvár (1650) felkészülés (2262) FTC (1482) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1517) nhl (4935) nők (1311) playoff (1339) Titánok (1027) u18 (1080) utánpótlás (1295) UTE (1307) válogatott (2258) vb (2470) videó (2121) Összes címke

Fehérvári Titánok–FTC 3-2 (0-1, 1-0, 2-1)

2016.08.24. 21:37: kutyatej73

Fehérvári Titánok–FTC 3-2

Az első harmad remek tempóban telt. Hatalmas volt az iram és a küzdelem. Már a harmad elején egy szerencsétlen csere miatt kiállítást kaptunk. Folyamatosak voltak a veszélyesebbnél veszélyesebb helyzetek mindkét oldalon. A harmad utolsó percében Dubek Vladimir átadásával Jereme Tendler megszerezte a vezető gólt.

A tempó még mindig hatalmas, egy percre sincs lassítás. A fehérváriak a második harmad elején kiegyenlítettek, egy rossz passzból megszerezték a korongot és a felső sarokba könnyedén bejutott a korong. Rengeteg szép helyzetet és passzokat mutattak be a srácok.
Sajnos ebben a harmadban nekünk nem sikerült gólt szereznünk.

A harmadik harmadban sem csökkent a játékosokban a versenyszellem. Mindkét csapat részéről rengeteg támadás érte a kapukat. Talán mintha egy kicsit megfáradtunk volna a harmad közepén, amit az ellenfél ki is használt. 6 a 4-ben egy egészpályás gólt kaptunk, így az állás 3-1 lett. Nem sokkal a harmad vége előtt Dubek kapott korongot, amit sikeresen gólra váltott.
Összességében nagyon szépen játszottak a srácok,tempós,pörgős harmadok voltak.