Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1198) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1480) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1516) nhl (4935) nők (1302) playoff (1339) Titánok (1025) u18 (1068) utánpótlás (1281) UTE (1302) válogatott (2245) vb (2464) videó (2120) Összes címke

Háromgólos győzelem a Fradi ellen

A Ferencváros Érsekújváron is helytállt

Érsekújvár: Šimko (Borároš) - Chovan, Ďurčo (A), Cardwell, Patterson, Kousalík, Sandgren, Maier, Ficel - Hvila, Kytnár, Čaládi - Uhnák, Šimun, Fábry - Sucharda, Hegyi, Dubec (C) - Rabbit, Zlocha, Tábi

Ferencváros : Ševela (Soós) - Hietamäki (A), Schwindt, Erdélyi, Jaborník, Boškovič, Lengyel, Gerencsér, Üveges - Kiss, Ďubek (C), Tendler - Szappanos, Gágyor, Rafaj - Fliszár, Inglis, Egyed - Papp, Németh, Farkas - Mach, Hardi

Gól és gólpassz: 7. Kytnár (Sucharda), 42. Čaládi (Patterson), 52. Patterson (Uhnák, Cardwell), 53. Fábry (Chovan, Ďurčo) - 17. Jaborník (Szappanos)  Kiállítás: 12:14 perc. PPG: 1:1

Az első harmadot szinte emberhátránnyal indítottuk, 4 perc után már csak 4 emberünk állt a pályán. Az Érsekújvár csapata komoly tempót diktál, sokszor törnek előre és támadnak. A 7-ik percben a szlovákok megszerezték első góljukat. 10 percre rá Erdélyi és Szappanos átadásából Jabornik a kék vonal magasságából középre lőtt egy korongot, ami célt is talált, kiegyenlítettünk. Az első harmad végén az állás 1-1.

A második harmadban ráerősítettek a srácok, nagyon sok és szép helyzetünk volt. Három helyzetet hagytunk ki, egyet Farkas és kettőt Dubek. Kiállítások is akadtak mindkét oldalon.
A tempós harmad ellenére egy gól sem született, így az állás még mindig 1-1.

Az utolsó harmadban kicsivel több mint egy perc után Sevela mamutja alatt becsúszott egy laposan érkező korong. Ezt a harmadot is a tempós játék jellemezte, folyamatos volt a támadás mindkét oldalon. A 12.percben egy kipattanó korongot gólra váltott az Érsekújvár.
Lassan az indulatok is kezdtek elszabadulni, Németh és Gerencsér is nézeteltérésbe keveredett pár szlovák játékossal. A 3.gól után kicsivel ismét gólt kaptunk.
A meccs végeredménye 4-1, de nem baj mert nagyon szép játékot láthattunk.