Brassó (1207) Csíkszereda (1365) DAB (1196) ebel (2399) Erste Liga (4751) Extraliga (1178) Fehérvár (1638) felkészülés (2224) FTC (1462) khl (2185) légiósok (1647) Miskolc (1502) nhl (4875) nők (1273) playoff (1302) Titánok (1025) u18 (1042) utánpótlás (1251) UTE (1300) válogatott (2188) vb (2337) videó (2120) Összes címke

Magyar bajnok az új ukrán kapitány 2012.04.24 15:54 F.Kapus

6 komment

Címkék: ukrajna edző válogatott kulikov

exL:1 2012.04.24. 20:08:53

Jó kondijuk volt a leheles ukránoknak.Meccsenként lehúztak 52-55percet a jégen,és így is simán hozták a bajnokikat.Az akkori lehelbe Deák Bill Gyula is befért volna a 3.sorba,és ha megtette volna ,akkor most magyar bajnok lehetne:)

Tillasz 2012.04.24. 22:04:47

@exL:1:
Ez azért urban legenda.
Ők 40-45 percnél többet nem voltak a jégen. A 2. sor Bathó - Balla - Pápai - Leleszi -Bálint is nem keveset volt jégen. (A 3-ba igaz valóban befért Deák-Bill, annyit voltak jégen.)
Donyika a Kisstadionbeli 3-1-es FTC-Lehel meccsen volt 59.30-at jégen, úgy, hogy először az 59. percben cserélték le. Igaz sokszor nem lépte át a félvonalat!

exL:1 2012.04.25. 09:39:57

@Tillasz: Jópár Volán -Lehel meccset láttam sulisként élőben.Az első Leheles sor nyerte meg a meccseket,lőtte a góljaik cca 98,34%át A 3.soros játékosaik amikor a jégen voltak,szinte kapaszkodtak a palánkba.Az sem elképzelhetetlen hogy 2 pengés koriban voltak:)

eszel59 2012.04.25. 10:06:17

@exL:1: @Tillasz: Jópár Miskolc-Lehel meccset láttam-sőt Jászberényben meg Lehel-Miskolcot is,úgyhogy az tuti nem urban legenda,aminek szemtanúja voltam: az egyik("V.papa")ukrán légiós a 2.és 3.harmad közötti szünetben be sem ment az öltözőbe pihenni,hanem a pályán a palánknak támaszkodva vígan pöfékelt.Biztosan úgy érezte,hogy legalább a cigivel meg kell terhelnie a tüdejét,ha már a meccs nem vesz ki annyit a kondijából...

leonov 2012.04.25. 14:50:19

@eszel59: Ennyire élesen már nem, de a hátsó agyamban nekem is rémlik a szünetben, palánknál cigiző berényi.