Rangadó a Nationalligában 2012.01.28. 14:39 Hblog

Elvileg ment ki az infó, hogy szaraxik a stream. (xardas)

leonov 2012.01.28. 20:03:13

Pedig néztem volna szívesen.

Spigott 2012.01.28. 20:05:51

Most is akadozik de már úgy ahogy nézhető. 3-2 ide. 1 perc alatt fordítottunk :)

OliBLOOD 2012.01.28. 21:34:04

Nagyszerű győzelem volt a mai. Az első harmadban kicsit elaludtunk (lehet meccshiány, hiszen 1 hete nem játszottunk :) ), de ritkán látott feltámadást sikerült produkálnunk.
Úgy néz ki a Feldkirch kikap, így vesztett pontok tekintetében már jobban állunk.

a. Bárd 2012.01.29. 08:24:27

Jo lenne, de nem tennék rá sok pénzt. Ellenben végig kökemény PO meccseink lesznek, már alig várom :)

Theutus 2012.01.29. 12:14:47

@a. Bárd: ha a Lustenau nyerne a dornbirn ellen, akkor velünk játszanának a negyeddöntőben - nem lenne rossz:)

gogosz 2012.01.29. 12:19:11

@Theutus: Az nem lenne jó, mert akkor elvileg utána az Innsbruck jönne, velük meg jobb lenne csak a döntőben találkozni. :)

Theutus 2012.01.29. 12:53:25

@gogosz: ha nyerni akarunk teljesen mindegy, hogy ki az ellenfél a POban, mindig a soros ellenfelet kell legyőzni
a Graz és az Innsbruck esetében majdnem mindegy, hogy melyikkel találkozunk az elődöntőben

a. Bárd 2012.01.29. 14:40:13

Hüffner elképesztő jó évet produkál eddig, amellett, hogy jó a védőmunkája, még a gólokat is szórja.

Paiement-el holtversenyben ő a leggólerősebb védő az NL-ben, annyi különbség van csak, hogy Hüfi 20 meccsen lőtt 11 gólt, míg a Paiement 28-on