Brassó (1216) Csíkszereda (1368) DAB (1196) ebel (2408) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1640) felkészülés (2239) FTC (1471) khl (2187) légiósok (1671) Miskolc (1504) nhl (4900) nők (1291) playoff (1313) Titánok (1025) u18 (1057) utánpótlás (1275) UTE (1300) válogatott (2211) vb (2359) videó (2120) Összes címke

Címkék: ebel

Zsiraf.Remete 2012.01.27. 22:13:05

GRT szép volt fiuk,szép volt PIRE!!!

Kegyetlen 2012.01.27. 22:16:18

nem semmi, hogy kiállítás nélkül lehozták a meccset a zebrák. mondjuk, azért sokszor már röhejes volt a tovább.

Kegyetlen 2012.01.27. 22:16:58

jó, 1 volt, de az is sok emberért.

give blood, play hockey 2012.01.27. 22:17:00

Szép volt fiúk :))) jobbulást Durco! És hatalmas respect Sikinek, azért ahogy Juraj kisfiát körbe hozta apukája helyett...

DominiKing 2012.01.27. 22:31:34

Én megmondtam, hogy a "cunami" ma lecsap.
Ez volt a harmadik csapás.

vostark 2012.01.27. 22:32:27

nekem tetszett a bírói felfogás. nem kell minden kis apróságért kiállítani, komoly szabálytalanság meg nem volt. Gratulálok a csapatnak ezért megküzdöttek!! szerintem a KAC ma jobban játszott de mi lőttünk több gólt és ez a lényeg:) Jobbulást Durco!!!

budaijegesmedve 2012.01.27. 22:39:54

Igazi bemutató meccs volt, mindenki vigyázott a másikra, mindenki cifrázni próbálta. Kivéve a bírókat, mert semmivel nem akartak a játékba beleavatkozni, és ezt most kitűnően tették.Az egészet nagyon jó volt nézni!Volt iram is hozzá, sajnos a harmadik harmad végére már csak a szívük vitte előre a fiúkat, de ezuttal ez segített (meg Munro).
Zágráb meccsig mindenkinek pihit kell elrendelni, semmi ünneplés, kilengés..:-)

1 drukker 2012.01.27. 22:47:06

Döntetlen szagú mérkőzés volt . Az első harmad döntötte el a mérkőzést. Az első harmadban nyújtott jobb teljesítmény ért győzelmet. A játékvezetők hagyták küzdeni - birkózni a két csapatot ami nem volt sportszerűtlen. Mindkét csapat elfáradt a végére. Gratula a csapatnak! Jobbulást Durconak! Egyre inkább csapatként játszunk, mindenki teszi a dolgát.

benö51 2012.01.27. 23:18:09

Eddig ez volt a szezon meccse, mind két csapat hajtott sportszerűen játszott és mi lőttünk 1gyel több gólt. Igazi reklámja volt a meccsnek.

@benö51: Ráadásul amennyire tehettük, még rá is pihentünk a vasárnapi találkozóra. Szerintem.. :)

taki17 2012.01.28. 10:42:50

Pár éve ez volt a birói felfogás/joval kevesebb kiállitás/ami szerintem jobb is lenne a magyar hokinak!"Kedvencem" az akadályozás,hokiban ezt lefujni:(

vostark 2012.01.28. 10:54:29

@taki17: sokkal folyamatosabb a játék ezáltal élvezhetőbb, és megelőzi a színészi alakításokat amikből rendre mi szoktunk rosszabbul kijönni. szóval csak így tovább playoff felfogás! :)

DonCsocso 2012.01.28. 11:05:02

@vostark: szineszkedes itt is volt klagenfurti reszrol, de hamar "meggyogyult" az ombre, hogy nem szolt a sip.

Apropo, jobbulast Durconak es ha van valakinek hire rola, ne habozzon kozzetenni.

váradi 2012.01.28. 11:14:54

@DonCsocso: Gyurival minden rendben,koponya röntgen,CT sem látott semmi rendelleneset!Agyrázkódás...Ennek ellenére,ahogy ilyenkor lenni szokott,kötelező a 2-3 nap teljes pihi,aztán kiderül,de szerintem kedden már valszeg vállalja!Nagyszerű közönségünk van,élvezet Titeket látni,hallani meccs közben!!!Csak így tovább!HAJRÁ VOLÁN!!!

váradi 2012.01.28. 11:20:05

@DonCsocso: -Gyurival minden rendben,koponya röntgen,CT nem mutatott semmi rendelleneset!Agyrázkódás...Ennek ellenére,ahogy ilyenkor kötelező,2-3 nap teljes pihi,aztán valszeg kedden már vállalja,majd kiderül...Nagyszerű közönségünk van,élmény látni,hallani Titeket meccs előtt,közben és után is!Maxi Respect!!!Csak így tovább!HAJRÁ VOLÁN!!!

váradi 2012.01.28. 11:21:03

-Bocs a majdnem dupláért,szarakodik a gépem,azt hittem nem ment el,újraírtam...

vostark 2012.01.28. 11:24:13

@DonCsocso: épp erre célzok, hogy nem járt sikerrel és utána nem is próbálkozott:)

Durco engem is érdekelne remélem nem komoly a baj mert nagyon kellene a rutinja holnap!!!

DonCsocso 2012.01.28. 14:34:30

@váradi: koszi az infot.
En sajnos nemigen tudok ott lenni szemelyesen a meccseken, mert Sofiaban elek, viszont itt is van mar eleg sok szurkolotok, mert a bolgar kollegaim, barataim renszeresen itt vannak nalam es egyutt nezzuk a meccseket:)
Jobbulast es mielobbi teljes felepulest Durco-nak, minden elismeresem Sikinek a gesztusert, persze a tobbieknek is! Kapjatok el a medveket is vasarnap! Mi itt leszunk a teve elott:)
HAJRA VOLAN!!!

Raon 2012.01.28. 14:44:26

Ez egy óriási meccs volt: nagy iram, pörgés, mindent engedő játálveetők, igazi playoff hangulat. Azért kiállítás nélkül egy előnyből egy góllal, két nulla nullás harmaddal nyerni meccset... nem semi. :)

Akit érdekel, itt van pár érdekes interjú.
1885: Siki beszélt már magyarul interjúban, vagy ez a tűzkeresztsége?