Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1475) khl (2189) légiósok (1678) Miskolc (1512) nhl (4924) nők (1302) playoff (1330) Titánok (1025) u18 (1068) utánpótlás (1281) UTE (1302) válogatott (2237) vb (2430) videó (2120) Összes címke

A DAB három pontért ment Klagenfurtba 2011.12.20 19:34 F.Kapus

Xardas 2011.12.21. 20:04:06

Szopunk is eddig rendesen.
Ez azért gáz.

OliBLOOD 2011.12.21. 20:06:54

Ha most pontot bukunk, akkor búcsút mondhatunk annak, hogy az első 4-be kerüljünk az alapszakaszban. Pedig kellene egy jó helyezés, hogy a negyeddöntőben gyengébb csapatot kapjunk.

Xardas 2011.12.21. 20:14:36

3-0 oda. Ez már kurva gáz.

Spigott 2011.12.21. 20:15:53

Szégyenteljes eredmény ez eddig...

Spigott 2011.12.21. 20:18:20

Emellett még jó szabálytalanul is játszunk, hátrányból meg nem nagyon jön a szépítés...

Spigott 2011.12.21. 20:28:56

Azért ez elég cinkes... egy ilyen vereséggel búcsút is inthetünk szinte a negyedik helynek.

Spigott 2011.12.21. 20:34:34

Pavuk szépített, van egy harmadunk, hogy elkerüljük a szezon legnagyobb égését.

Xardas 2011.12.21. 20:57:25

4-1
Páran elgondolkodhatnának........

OliBLOOD 2011.12.21. 20:58:25

Nem kell izgulnunk, 4:1 :(
Ez nagyon rossz előjel a továbbiakra nézve. Innentől már a heti 4 meccs a minimum amit játszunk.

Xardas 2011.12.21. 21:06:54

Asszem ez elment. Lubos 5+végleges.
10 perc van hátra. Szégyellje magát mindenki aki ma kint játszik.

OliBLOOD 2011.12.21. 21:07:07

@Spigott: 2-3-4-ik csapat nagyon együtt van, így még lett volna esélyünk akár 2. helyen is végeznünk. Erre az esélyünk a mai meccsel lényegében nullára csökkent.

Zergling 2011.12.21. 21:07:12

hát ez így kuláré

leonov 2011.12.21. 21:10:32

Mitől lenne ez szégyen?
Mi is bezakóztunk az UTE ellen és mégsem áll meg a világ.
Pénteken full-teltházas meccsen verjük a fradit.

Azon, viszont el kell gondolkoznotok, hogy mi a fontosabb. Persze, akár még ez az eredmény is beleférhet a stratégiába.

kerusz 2011.12.21. 21:16:22

@Xardas: honnan ezek az infok? A live ticker nem frissül

Xardas 2011.12.21. 21:17:41

Azért nem egy gyenge csapattal mentünk ki és ez az eredmény szégyen.

Spigott 2011.12.21. 21:22:15

Egy perc hátra, újabb emberhátrány, ez eldőlt sajnos. Szégyen, nem is kicsi, hogy egy kölyökcsapattól kikaptunk

kerusz 2011.12.21. 21:23:22

@Xardas: Kösz. Nem túl szívderítő olvasmány ez a közvetítés, hogy finoman fogalmazzak.

Spigott 2011.12.21. 21:29:24

egy 16 éves, két 19 éves és egy 21 éves volt ma az osztrákok gólszerzője...

Spigott 2011.12.21. 21:33:15

Jahh és Lali kapott végleges kiállítást, nem Velebny a Nationalliga honlapja szrint

OliBLOOD 2011.12.21. 21:34:40

4 pont helyett 7 pont lett a hátrányunk az élmezőnyhöz képest...

brainska (törölt) 2011.12.21. 21:49:29

amikor úgy megyünk ki, hogy biztos nyerünk, akkor kikapunk. ez törvényszerű, azt kell mondjam. nem lepett meg az eredmény. ez a játék.

a. Bárd 2011.12.21. 21:55:29

@OliBLOOD: hát a vereség ilyen :)

Xardas 2011.12.21. 22:05:45

Szakács Ferenc: – Tíz percig ki sem jöttek a harmadukból, aztán két kontra, két lövés, két gól... A másodikban elkezdtek kiszórni minket, hat percet játszottunk kettős hátrányban, amiből találtak még egy gólt, és innentől futottunk az eredmény után. Ők antihokit játszottak, mi viszont a legnagyobb helyzeteket is kihagytuk. Tőkési kiállítása abszolút felesleges, durva szabálytalanság után esett, teljesen jogosan.

1 drukker 2011.12.21. 22:19:01

A "kötelező" nyerés a legnehezebben teljesíthető feladat. Ez most nem sikerült. A végletekben gondolkodni meg nincs értelme. "Sokan elgondolkodhatnának..." Miről?
Minden játékos úgy lép a pályára, hogy nyerni akar és a pillanatnyi idegi és fizikai stb állapota szerint tud teljesíteni. Hányszor fordul elő, hogy az a csapat nyer aki kétszer lép át az ellenfél térfelére miközben oda van szegezve saját kapujához. A mai napi példa erre, idézet egy másik témából "Polc ma mindent fogott.GRT a BRASSÓNAK!!29 -64 kapura lövés javunkra.ma nem ment be semmmmiiiii". Említhetném a Volán példáját is aki rendszeresen nem tud átlépni a kötelezőn nehezen megoldható helyzetbe hozva magát.
Szóval nem történt tragédia becsülettel kell tovább dolgozni. Azt nem lehet elvárni, hogy egy csapatnál ne legyenek mélypontok. Remélem az nem lesz tartós és a következő mérkőzés eredményére már tetszeni fog nektek.

Theutus 2011.12.21. 22:23:41

@1 drukker: izé...kh...láttad már a KAC NL cspatát?
nem egy világverő alakulat, szóval a "kötelező" győzelem sem lett volna bravúr ellenük:(
tragédia tényleg nem történt, csak nem örömteli ez az eredmény és a rájátszáshoz kicsit hiányozni fognak azok a pontok, amiket ajándékba adtunk

1 drukker 2011.12.21. 22:39:34

@Theutus: Nem láttam őket még.
A bajnokságok egyik tulajdonsága, hogy nincs lefutott eredmény és az utolsók is tudnak meglepetést okozni. Hányszor mondjuk azt, hogy azt a csapatot 10-ből 11-szer megverjük, de valamiért most nem jött össze. Ha az erő viszonyok alapján minden mérkőzés a papír forma szerint alakulna nem lenne izgalom - meglepetés győzelem. A Volánnak tegnap simán nyernie kellet volna, de "vért izzadtak" a győzelemért. Mi fotel szurkolók meg csak szorítjuk a fotel karfáját izzad tenyérrel. Szóval ilyen a sport. Azért hajrá nektek is. Hajrá Magyar Hoki!

Győzött a taktika. Vagy a válogatott "szünet" megtörte a lendületet?

OliBLOOD 2011.12.22. 08:35:24

@Xardas: Ebbe az a ciki, hogy egy ilyen csapat meg tudott minket verni ezzel a taktikával. Ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor mindenki így állna fel ellenünk és megvernének minket.
Az ilyen pontvesztések miatt úszhat el a jó rájátszásszereplés.