Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2412) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1644) felkészülés (2246) FTC (1472) khl (2189) légiósok (1677) Miskolc (1508) nhl (4909) nők (1301) playoff (1319) Titánok (1025) u18 (1063) utánpótlás (1280) UTE (1301) válogatott (2224) vb (2382) videó (2120) Összes címke

Magyarország–Litvánia 2-1 2011.12.12. 17:51 F. Kapus

24 komment

Címkék: magyarország vb u20 litvánia junior

Tillasz 2011.12.12. 20:34:17

A végére 67-10 lett.
A litván srác fantasztikusat nyújtott a kapuban. Amúgy felbillent a pálya, a harmadból nem tudták kihozni a korongot.
Ez van. A következőt simán kell hozni.
Mondjuk a Spanyol-Holland is érdekes.
De a Koreaiak is hősiesen küzdenek.

Jégkorong 2011.12.12. 21:05:27

@Tillasz: három helyzet egész mérkőzésen az ellenféltől egy pontot eredményezett... ( Egy eladott korongból szóló, gól; meg egy vas. ) Jobb helyzetkihasználással "megvan" a három pont. Tudom, hogy megcsinálják a srácok, egyik meccs nem a másik. Feljuttok !

Spigott 2011.12.12. 21:09:54

hosszabbítás az ukrán-meccsen is, nem gondoltam volna...

Tillasz 2011.12.12. 21:32:04

@Jégkorong:
Szerintem is!:-)
Mindenesetre a spanyolok az elsők az első nap után. Erre sem gondolt senki.
Hári már úton van, két óra múlva megyünk elé.
Büntetőkkel behúzták az ukránok.

Jégkorong 2011.12.12. 21:54:20

@Tillasz: a nemzetközi fórumokon elhangzottak szerint írtam neked a fentebbieket. Jól látták a mérkőzést ? Megemlítették, hogy a vb előtt nem a magyarokat tartották esélyesnek, de a mai mérkőzés, nap után változott a korábbi véleményük, álláspontjuk.

Tillasz 2011.12.12. 22:32:33

@Jégkorong:
Végig nyomtunk, 5 az 5 ellen simán felálltunk. Igaz ebben benne volt, hogy egy-egy hiba után megugrottak, de felépített támadásuk nemigen volt a litvánoknak.
Valóban lőttek egy kapuvasat a 2. harmadban és Joci is fogott egy-két szólót. A korongbirtoklás vagy 50-10 lehetett. A kapu előtt viszont nagyon szorosan védekeztek, a kapus fantasztikus volt, a távoli lövéseink nem egyszer célt tévesztettek. Az első harmadban talán Márkó félmegasan kapu mögül majdnem beütötte, és Csúcsú is az üres kapu mellé csúsztatta (ez a 3ban volt). De majd mindenkinek volt helyzete, és csak egy nagyon pici hiányzott a nagy gólkülönbséghez. Viszont a gyerekek talán megértették, hogy nem elég jobbnak lenni, ezt be is kell mutatni. (A góljukat a támadó harmadban eladott korong után szólóból lőtték.)

Theutus 2011.12.12. 22:47:37

@Tillasz: köszi a beszámolót, ha nem terhes megtehetnéd minden meccs után

Tillasz 2011.12.12. 23:25:41

@Theutus:
Igyekszem, de szerintem Erick-kel is lesz még interjú.
Ha valami érdekes kérdezzetek, ami nem titkos azt átadom.:-)

Theutus 2011.12.13. 00:01:41

@Tillasz: nekem bőven elég, ha minden meccs után összefoglalod, hogy miképpen láttad te a mérkőzést, nem vagyok kíváncsi semmi titkos momentumra:)

kanada09 2011.12.13. 00:20:47

@Tillasz: Remek,csak igy tovabb.sok sikert tovabra is.Neha kell egy kicsi szerencse is ,nektek nem sok voly az utobbi ido"kben.

Tillasz 2011.12.13. 01:39:40

Hári Jani megérkezett Donyeckba!
Ebben az a meglepő, hogy a repülő megérkezett, időben, a szerelés nem veszett el!:-)

Azt az elkényeztetett hokiszurkoló mindenségit! 2011.12.13. 02:04:27

@Tillasz: na HAJRA, szoritunk ezerrel, meg akkor is ha csak a szoveges kozvetites jut nekunk

hokihun 2011.12.13. 07:02:31

@Tillasz:
Köszönjük a beszámolót, szívesen olvasnám minden meccs után.
Ma reggel rádió sporthírekben közölték az eredményt, illetve a VB további programját. Nem sok, de eddig ennyihez se szokhattunk hozzá...
Hajrá srácok, nagyon szurkolunk itthonról, hogy sikerüljön a feljutás!

Tillasz 2011.12.13. 09:49:30

@Azt az elkényeztetett hokiszurkoló mindenségit!:
A holnapi meccset nézhetitek on-line-ban.
Valaki már talált stream-et az ukrán TV-hez.
Ja és már a regisztráción is túl vagyunk, azaz Janika játszhat is.

hokihun 2011.12.13. 10:01:13

Nagyszerű!
Megosztja velünk valaki azt a stream-et holnapra?

Itt látható a mai U20 mérkőzés.
A mérkőzést másfél órával később, késleltetve adják, elég jó minőségű, (Magyar idő szerint 20:30)
1tv.com.ua/ru/live
A másik egy ukrán szurkolói oldal, ott szintén látható. (Lehet, hogy egyenesben.)
Ha minden igaz SopCast program kell hozzá.
sokol.kiev.ua/page-id-4698.html
A Dombass TV nyomja egyenesben, de mi ott nem találtunk streamet.

1885* 2011.12.14. 11:44:43

@Tillasz: köszi, kitettem postba, reméljük mindenki egészséges, harcra kész, HAJRÁ FIÚK!

csiszi 2011.12.14. 19:56:38

Sikerült valakinek stream-et szerezni?

csiszi 2011.12.14. 20:05:26

@1885*: Bocs, rosszul fogalmaztam: behozni sikerült valakinek a streamet? Az 1tv.com.ua nálam folyamatosan tölt, és ki is van írva ukránuk, hogyha nem ukrán IP-m van akkor nem fog menni.
A másikon bejön egy ukrán fórum, de ott nincs link, csak a román digisportra (amin az EIHC torna megy).

1885* 2011.12.14. 20:12:21

@csiszi: ja, :( én nem próbáltam még, most értem géphez. Akkor ez lehet, hogy szívás.