Brassó (1217) Csíkszereda (1369) DAB (1196) ebel (2408) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1640) felkészülés (2242) FTC (1471) khl (2187) légiósok (1673) Miskolc (1505) nhl (4901) nők (1291) playoff (1313) Titánok (1025) u18 (1059) utánpótlás (1277) UTE (1301) válogatott (2215) vb (2361) videó (2120) Összes címke

A helyzetkihasználáson múlik a siker 2011.12.02. 15:26 F. Kapus

83 komment

Címkék: fehérvár ebel énekes lajos sapa fehérvár av19

2011.12.02. 18:26:00

Nem tud valaki streamet? A múltkor adta a szlovén tv.. Most mi a helyzet tudja valaki?

csiszi 2011.12.02. 18:35:11

Ma semmi nem adja sajnos

Vincenzo90 2011.12.02. 19:01:06

Ma megelőzzük a Viennát és a KACot, valamint 2 pontra közelítjük az Olimpiját. Legalábbis nagyon remélem. Na, hajrá mi! :D

Skyblue 2011.12.02. 19:09:47

Szlovén TV adja és elérhető streamen?

Skyblue 2011.12.02. 19:10:27

Miért nem olvasom az előző hozzászólásokat, mielőtt írok valamit??? HAJRÁ Volán!

Uteapu 2011.12.02. 19:15:00

@Skyblue: Mert a lányokra koncentráltál!:)

2011.12.02. 19:21:20

1:0 jól kezdődik:(

fegya94 2011.12.02. 19:26:17

1:1!!!:) KÖZLEGÉÉÉÉNY!!!:)

Vincenzo90 2011.12.02. 19:45:53

A legrosszabb, hogy sejtésem nincs milyen a meccs képe.

utó 2011.12.02. 19:49:26

Kéne ilyen gyűjtést csinálni, hogy minden meccsre kifinanszírozunk valakit, aki kötelezően közvetít, legalább sms-ekben. :)

Egyébként ma győzünk, hajrá Volán!

Vincenzo90 2011.12.02. 19:55:06

@utó: Az "áldozat" szerepét szívesen vállalom, de akár hazai meccsekről is közvetítek így szívesen.

Vincenzo90 2011.12.02. 20:01:21

@jacint70: Az hát. Nagyon érdekelne.

Egyébként meg egy kapusstatisztika lehetne legalább az első harmad vége után ennyivel.

Milos Palovcik 2011.12.02. 20:04:56

Valami olyasmit írnak, hogy 2 perc emberhátrányban kezdjük a második harmadot, mert Marci késleltette a játékot.

utó 2011.12.02. 20:08:53

Ryan leszedett egy passzt, kiugrott, ziccerben szabálytalanul állították meg, kiállítás.

2011.12.02. 20:14:16

pance vágott egyet...

Gooolem900 2011.12.02. 20:18:30

@mike80: óh, hogy egy kiló kenyeret vágott volna...

Devo209 2011.12.02. 20:35:08

@Gooolem900: Remélem Volán győzelem! :) Most jön az első sor.

Freebulletz 2011.12.02. 20:35:20

Adriááánn! beszabehu

:D nyerünk, nem egy világverő alakulat a Zöld Sárkány Klub
(de nem is rosszak mielőtt valaki megkövez :)

kapusLaci 2011.12.02. 21:00:06

Most értem haza,tetszetös az eredmény:))
Min.az 1 pont megkell legyen.
Hajrá Volán!!!

Freebulletz 2011.12.02. 21:09:47

úgy néz ki OT lesz..

Gooolem900 2011.12.02. 21:11:59

@Freebulletz: azért 10 perccel a vége előtt ilyent kijelenteni elég bátor dolog :)

kapusLaci 2011.12.02. 21:12:24

@Freebulletz: az jo lenne mert akkor az 1 pont biztos,aztán ugy csinálunk mint a cigány,még egyet kérünk hozzá:))

zsozsi68 2011.12.02. 21:12:45

@kapusLaci: Az kevés, a gyíkok ellen kettő kell. Oké, hogy 3-1 volt, de most 3-3

Azt az elkényeztetett hokiszurkoló mindenségit! 2011.12.02. 21:14:57

nem igazan nekunk tetszoen alakul a tobbi meccs...

kapusLaci 2011.12.02. 21:15:34

@zsozsi68: nem vetted észre hogy mit irtam"még egyet kérünk hozzá" :))az már kettö ha jol számolom:))

Devo209 2011.12.02. 21:19:12

SOFIGÓÓÓÓÓÓL!

Devo209 2011.12.02. 21:20:31

Minden sor. Ahogy kell. :)

kapusLaci 2011.12.02. 21:21:11

@mike80: Köszönöm,cigánynak szerencséje:)

Skandinávia-mánia 2011.12.02. 21:23:12

Menetrendszerű a Ryangól mellé a Sofigól... örül a szív!

zsozsi68 2011.12.02. 21:23:34

@kapusLaci: Az 1.hsz.-edhez írtam, de már meg is jött.

Gooolem900 2011.12.02. 21:24:00

Na még egy EN és tiszta boldogság lesz :D (mintha így lefújva nem lenne az :D)

Raon 2011.12.02. 21:24:39

Én a Ljubjana helyében nem kockáztatnék feleslegesen, már most lehoznám a kapust. :)

kapusLaci 2011.12.02. 21:25:01

Ljubjana, kapus ki,nemsokára 5-3 javunkra

gogosz 2011.12.02. 21:25:19

Ez a Medvescak bomba erős lett. Hihetetlen milyen szériát futnak.

JámborMalac 2011.12.02. 21:25:27

YEAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHH

MecKenna 2011.12.02. 21:26:22

@gogosz: nagyon bedurvultak, tuti az első háromban lesznek igy

Skandinávia-mánia 2011.12.02. 21:26:57

Gyönyörűség! Mi vagyunk a gőték mumusai!

2011.12.02. 21:36:20

@FrankK: szerintem korai ezt kijelenteni...

utó 2011.12.02. 21:36:23

Én megmondta, éljen! :)

Valaki megírja, hogy lesz a rájátszás lebonyolítása? Pontosan ki hogy jut be, és utána mi lesz? Ha jól értem, máshogy, mint eddig.

zsozsi68 2011.12.02. 21:40:57

@FrankK: A 2-3-at jól megelőlegezted. Egyébként nem csodálkozunk...

Raon 2011.12.02. 21:41:15

Most néztem a sorsolást. Graz vasárnap idegenben, utána decemberben 5 HAZAI és egy Jese idegenbeli meccs. Kis szerencsével - és az eddigieknél jobb hazai teljesítménnyel - remek évet zárhatnánk. Nem mondom, hogy ebből a hétből hat kötelező győzelem, de nem is lenne lehetetlen. Ezzel nemcsak, hogy vissza lehetne hozni az elhullajtott pontokat, de fél lábbal bennel lehetnénk a hatban.
Azt hiszem, mostantól lesz igazán érdekes és izgalmas ez a szezon!

zsozsi68 2011.12.02. 21:42:40

@utó: Azt, hogy pontosan ki jut be most még nem nagyon lehet tudni, minden más biztos.

zsozsi68 2011.12.02. 21:46:24

Ötből 5 vendéggyőzelem. Ötös kötésben mennyit fizetne?

FrankK 2011.12.02. 21:48:20

@mike80: @JámborMalac: Linz és Salzburg is tudja , hogy Ők már FinalSix tagjai ... Szeretem az osztrákokat ...nagyon.

kapusLaci 2011.12.02. 21:50:58

@zsozsi68: Ezért érdekes,izgalmas ez a bajnokság!

SC4ever 2011.12.02. 21:56:12

Szép volt Volán!

Hetényi ma pótkapus volt az SM Ligában.

jegib 2011.12.02. 21:59:43

Gratula a fiúknak, fain hogy hozták a meccset, viszont a múltkor egekbe dícsértem idei kedvencem, Sille "Stallone" Tamást, viszont ma mindhárom kapott golnál jégen volt, ami semmiképpen sem dícséretes, igaz nem láttam a meccset, majd talán holnap az összefoglaló...

budaijegesmedve 2011.12.02. 22:06:02

Az osztrák csapatok gondoskodnak arról, hogy végig kiegyenlített és izgalmas legyen a bajnokság,..... és hogy végül mind a hét csapatuk benne legyen a rájátszásban...:-)Nem baj,mi "kivülállok" jól érezzük magunkat,és ez a lényeg!