Az ATSE Graz zsinórban 12 meccset nyert 2011.11.19 11:05 F.Kapus

Címkék: dab.docler nationalliga atse graz

Reszkess Graz, mert jön a "dunaújvárosi henger"!
Hajrá DAB! Hajrá Magyar Hoki!
(Remélem ma is lesz netes közvetítés!?)

Theutus 2011.11.19. 11:35:12

ezt a meccset vártam az alapszakaszban a legjobban és erre nem tudok elmenni egyéb társadalmi elfoglaltságok miatt:(

vaze 2011.11.19. 15:37:16

nem megy valaki Pestről kocsival, ahova még be is férnék, csak oda? ktg-be beszállok.

solarys 2011.11.19. 19:53:28

A Graz 1,5 helyzetből szerzett 2 gólt. Nekünk 4-5 helyzet is kevés az egyhez, sajnos.

a. Bárd 2011.11.19. 21:53:17

Hát, játszhattunk volna reggelig, akkor sem lövünk gólt. Van ez így, sajnos...

Spigott 2011.11.19. 21:56:01

Pont ezt akartam beírni, az 50. percben még fényes volt a jég a harmadunkban, 54-25-ös lövési arány, teljesen reális, de minden apró hibát kurva keményen büntettek ma az osztrákok, nekünk meg semmi nem ment be sajnos.

gogosz 2011.11.19. 22:35:52

Ettől függetlenül élvezhető jó meccset játszottunk. Szerencséjük is volt és a kapusuk nagyon jó volt. Szerdán visszavágunk.

Spigott 2011.11.19. 22:42:52

Azért azt is látni lehetett, hogy nem véletlenül vezetik a tabellát, rettentően tudatos játékot játszottak, védekezés, támadás is kurva jól meg volt szervezve. a kapusuk meg eszméletlen jó volt ma, minden hájjal megkent gazember, két ajtó-ablak ziccerben is eltolta a kaput, ott mondjuk a bíró jóindulata is kellett, hogy megússzák kiállítás (gól) nélkül.