Címkék: ftc mol liga dab.docler slohokej liga

Dicséretes kezdeményezés, bár nem tudom milyen erősek az ellenfelek.

Gólszerző: Székely-Mádai (Sivonen) info: Kerusz

22:00 1-1 emberelőnyből

buchika 2011.11.12. 17:12:24

Hol lehet követni a meccseket, van jegyzőkönyv, vagy valami?

Spigott 2011.11.12. 17:13:36

@buchika: Kerusz küld nekem sms-t, ha változik az eredmény, jegyzőkönyv valszeg a meccsek után lesz

Spigott 2011.11.12. 17:24:25

Két harmad után 1-1

Spigott 2011.11.12. 17:43:27

43. perc emberelőnyből 2-1 a Ljubljana csapatának

Spigott 2011.11.12. 17:52:50

50. perc Vecaj (Sivonen) 2-2

Spigott 2011.11.12. 17:57:02

53. perc Heikkinen (Sivonen) 2-3

Spigott 2011.11.12. 18:12:23

Nyert a Fradi 3-2-re, legjobb játékos Székely-Mádai

1885* 2011.11.12. 18:13:20

@Spigott: GRAT, szép volt Fradi!

Spigott 2011.11.12. 19:14:25

HK Slavija - FTC 2-3 (0-1, 1-0, 1-2)
Gólszerzők: Sivonen (Heikkinen) 18:09, Vecaj (Sivonen) 49:35, Heikkinen (Sivonen) 51:40, ill.: Kar (Snoj) ee. 22:00, Pesjak (Snoj) ee. 42:10. Kiállítási arány: 8, ill.: 12 perc

Spigott 2011.11.12. 19:34:53

Kranj - DAB
01:18 1-0 Gogala

Spigott 2011.11.12. 19:40:57

Nem maradt Hegyi nélkül a DAB, próbajátékon van nálunk Hegyi II Ádám, ma már játszik.

Xardas 2011.11.12. 20:03:17

Cumizunk rendesen. Csak nehogy topolcsányi végeredmény legyen.

Spigott 2011.11.12. 20:21:56

23:24 4-0... nagy kimaradt helyzet itt, kontra ott...

Spigott 2011.11.12. 20:35:49

30:51 5-1 Győri 2ee

Spigott 2011.11.12. 20:36:56

akik itthon maradtak, kivéve Gröschl, Szappanos, Peterdi. ez akkor is csúnya, bármilyen csapattal vagyunk kint...

bandog 2011.11.12. 20:51:55

@Spigott: Hol nézed az eredményt Sipi?
Ja és még azt hiszem a 2 szlovák légiósunk is kinn van.

Spigott 2011.11.12. 20:54:32

Kerusz kint van a meccsen, küldi az eredmény, a második harmad végén már némi életjelet is adtunk magunkról a tájékoztatása szerint...

Uteapu 2011.11.12. 21:46:21

@Spigott: Az első 30 perc ijedtsége után, ez már azért így, elfogadhatóbb.

Spigott 2011.11.12. 21:52:52

@Uteapu: Nem hiszem, hogy ijedtség volt, nem kellene beszarnunk egy slohokej ligás középcsapattól, na... Majd ha hazaérnek, többet is megtudok

Uteapu 2011.11.12. 21:56:19

@Spigott: Én voltam megijedve! :)

Spigott 2011.11.12. 21:59:05

jahh, oké :)))
Első harmadban gyegnén játszottunk (mi mást is lehet mondani egy nullhármas harmad után), a második végén már ébredeztünk, a harmadikat megnyomtuk, de csak két gól jött össze a helyzetekből.