Az UTE-val zárja a meccsdömpinget a DAB 2011.11.07. 15:57 F. Kapus

amikor keszitettem az anzagot, akkor meg ugy volt, hogy valszeg beoltozik, de a Kicsi kezd :)

HSC77 2011.11.07. 17:58:13

a DAB online fog kozvetiteni,tudja valaki?

Gabberboy 2011.11.07. 18:35:07

Tv-s meccsen soha nincs online közvetítés. Ejj de látszik a dekoncentráltság.. Remélem összekapjuk magunkat és eldöntjük a meccset a második harmadban

Spigott 2011.11.07. 18:43:39

Szegeny Kicsi, tegnap paradezott, ma meg az ev potyajat kapta. Na, remelem a masodik harmad mar jobb lesz, mert ez eddig halovany

eGFR 2011.11.07. 18:58:44

Peches gòlnak nevezném, nem potyának.

freddyD 2011.11.07. 19:00:46

HAAAAAJRRRÁÁÁÁ LILÁÁÁK!!!

Beszarok, ha idegenben megverjük a DAB-ot!

budapestijeti 2011.11.07. 19:13:32

...én szóltam időben! :)

SC4ever 2011.11.07. 19:20:12

Gyerünk Lilácskák!

exL:1 2011.11.07. 19:31:56

Kamikaze dolog így nyomni,hiába van majd 2 csapatnyi játékos,kell a pihenő idő a regenerálódásra.Neméri meg szerintem ha a non stop buszozás - meccsek miatt megsérül 1-2 kulcsjátékos mol,konti kupa nl meccsek,nem kis tehertétel.

freddyD 2011.11.07. 19:43:32

Csessze meg, hát csak kiegyenlítenek... Úgyis megint kikapunk aztán ugyanott tartunk, mint eddig >:(

a. Bárd 2011.11.07. 19:44:00

@freddyD: miért? A Volánt már megvertétek idegenben, ez se lenne nagyobb bravúr

moszkvicssluszkulcs 2011.11.07. 19:46:42

Azért fáj néha látni a lilák ügyetlenkedéseit...

Úgy hasonlítanak az emlékeimben valakikre...

SC4ever 2011.11.07. 19:52:57

na tessék hazai pálya...

a. Bárd 2011.11.07. 19:53:50

@moszkvicssluszkulcs: reméljük a jövöjük is hasonló lesz...

freddyD 2011.11.07. 19:54:43

@a. Bárd: Nagyobb bravúr volna.Kellene nekünk már nagyon.

DE szinte mindig ez van, vagy nagyon kikapunk, vagy jön egy ilyen sokkal jobban fájó "majdnem" meccs.
Lefogadom, most is lő majd a DAB egy gólt és megnyeri, aztán semmit nem érünk ezzel :(

Most speciel kettős emberelőnyben van a DAB...

budapestijeti 2011.11.07. 19:58:31

@freddyD: inkább 2x kettős! Kb úgy lesz...

zsozsi68 2011.11.07. 19:58:36

Hajrá DAB! Már csak a szép, kerek hosszú hétvégéjük miatt is.

budapestijeti 2011.11.07. 20:02:10

@zsozsi68: Járna Nekik, de csak hosszabbításban...

a. Bárd 2011.11.07. 20:02:26

Hihetelen keze van Flower Powernek...

moszkvicssluszkulcs 2011.11.07. 20:04:41

@freddyD: na most beszarsz vagy a tököd, döntsd el

freddyD 2011.11.07. 20:07:39

Megmondom mi lesz.

Ancsin Jani megint mondja, hogy "Jajj, ez mutatja, hogy milyen jó úton haladunk", a lika drukkerek végre valami minimális új lelkesedéssel várják a következő találkozót, ahol aztán simán kikapunk 5 góllal :(

Sajnos már gyakorlatilag ilyen egy újpesti hokidrukker utóbbi 3 szezonja...

De azért szép volt ma, kár, hogy nem sikerült bravúr...A remény hal meg utoljára

freddyD 2011.11.07. 20:09:05

@moszkvicssluszkulcs: Mivel az DAB nyert, nem szarok be, úgyhogy csak tököm

1885* 2011.11.07. 20:10:55

@freddyD: ez csak a 2. szezonja most Ancsinnak.
Azért szép volt LILÁK!

moszkvicssluszkulcs 2011.11.07. 20:11:32

@freddyD: pedig inkább beszartál volna...

budapestijeti 2011.11.07. 20:12:34

@1885*: Majdnem... :( Jól harcoltak Buldogék!

freddyD 2011.11.07. 20:12:40

@1885*: Ezek szerint te már nem emlékszem Pék utolsó szezonjára? Mert én sajnos igen. A helyzet már ott is hasonlóan elkeserítő volt. Ott már a csapat sem volt szerethető, míg most legalább az

1885* 2011.11.07. 20:23:01

@freddyD: de emlékszem, csak azt ne verjük már rá Ancsinra, erről beszélek.

zsozsi68 2011.11.07. 20:25:58

Mennyire voltak vegyes csapatok a négy meccsen? Amúgy gratula...Már megint

a. Bárd 2011.11.07. 20:33:34

@zsozsi68: Az első három meccsen a nagy csapat játszott, most a Farm

Jégkorong 2011.11.07. 20:40:43

@a. Bárd: szvsz a Volánt megverni az Újpestnek sem bravúr, hiszen a liga és a bajnokság legfiatalabb csapata. A bravúr az, amikor a fiataloknak sikerül az "oroszlánok bajszát meghúzogatni".

Jégkorong 2011.11.07. 20:45:55

@a. Bárd: remélem legközelebb a fehérvári Farm az újvárosi Farm csapattal fog játszani, mert akkor legalább nézhetőbb, élvezhetőbb lenne a következő 3 mérkőzés.

Uteapu 2011.11.07. 20:47:10

Mivel lemaradtam a meccsről, most bosszankodjak, vagy ne, hogy nem láttam?

gogosz 2011.11.07. 20:51:22

@Uteapu: Bánhatod. Jó volt az UTE. Abszolút benne volt a meccsben a pontszerzésetek.

Uteapu 2011.11.07. 20:59:06

@gogosz: Na akkor most bosszankodok igazán!:)

a. Bárd 2011.11.07. 21:05:01

@Uteapu: Bosszankodhatsz, jók voltak a lilák, mi meg szerencsések. Az Újpest első gólja összefoglalókban viszontlátható lesz, bár lehet, hogy csak szilveszterkor

@gogosz: Te meg remélem csuklottál, emlegettelek, máskor ne jósolgass, hogy mik lesznek az eredmények, mert majdnem bejött :)

gogosz 2011.11.07. 21:11:49

@a. Bárd: Többet nem teszem, ígérem. :) Bár ki tudja, ha valaki előre garantálta volna ezeket az eredményeket, elfogadtam volna. De így még jobb lett! :)

gogosz 2011.11.07. 21:13:30

@Uteapu: Bosszankodhatsz is! Így viszont, hogy egy klasszikust idézzek: K-ÓÓÓÓÓ lett. :)))

Theutus 2011.11.07. 22:11:24

jó kis közönségkori volt, de legalább a végén volt miért izgulni
az UTE küzdött becsülettel, kicsit sajnálom őket, hogy nem sikerült nekik a bravúr

vaze 2011.11.07. 23:44:02

@Jégkorong: mindenki ebben reménykedik, eddig nem alaptalanul, de remélem, nem sokáig! ;)

vaze 2011.11.07. 23:46:32

az ute meglátta az esélyt, küzdöttek, nehéz meccs volt, minden elismerést megérdemelnek. nálunk meg el kell gondolkodnia néhány játékosnak, hogy annak ellenére vagy éppen azért játszik a farmban, hogy kurva szar... ezt nevezem magyar mentalitásnak

freddyD 2011.11.08. 07:04:57

@1885*: De én nem is kifejezetten Ancsinról beszéltem, hanem a szurkoló szemszögéből. Mert ott ugyanúgy sorozatosan kikaptunk, pedig jó csapatunk volt

1885* 2011.11.08. 10:25:47

@freddyD: NA, nem is mondta, hogy jó úton haladunk: "Ancsin János: Az első harmadban akár 2-3 gólos vezetést is szerezhettünk volna, és ezzel akár el is dönthettük volna a mérkőzést, viszont a második harmad sok kiállításának köszönhetően a Dab ránk jött. A mérkőzés fordulópontjának a második kapott gólunkat éreztem, ami egy szabálytalanság után esett. Ódrynak öt öltésbe, nekünk egy gólba került, hogy a játék megszakítása és 5 + végleges kiállítás helyett Ódry üres embere gólt lőtt. Aztán az utolsó harmadban nem bírtuk a nyomást. Ki szeretném emelni Hajek Márkot, akinek a teljesítménye nagyban hozzájárult a ma elért eredményhez."

HAJRÁ MÁRK! HAJRÁ LILÁK!

eszel59 2011.11.08. 10:43:26

Madách(után szabadon):A kapus tragédiája
"Csak az a gól,csak azt tudnám feledni!"

Lesz,ami lesz alapon egy hosszabbítást mindenképpen megérdemeltek volna a lilák.

1885* 2011.11.08. 11:18:29

@eszel59: Márknak ott a helye a junior VB-n :D

eszel59 2011.11.08. 11:47:08

@1885*: Ezt elkeféltem!Nem egyértelműsítettem,hogy DAB első kapott góljára és Kissre gondoltam a madáchi "idézetnél"!

Hajek tegnapi teljesítménye vitán felül megsüvegelendő-korábban általam látott szereplései is igazolják beválogatásának jogosságát a junior VB-keretbe.(Nem mintha Kiss összességében roszul védett volna,de az a "hárompattanós" gól valóban szilveszteri kapusbaki-parádéba illik.)

Spigott 2011.11.08. 11:57:25

@1885*: Ódry egy korcsolyába nézett bele, ha jól tudom, és nem azért, mert direkt arcon rúgták, szóval sztm ott nem történt szabálytalanság. Másrészt örülhet az öt öltésnek, a doki szerint simán levághatta volna az orrát a kori...

1885* 2011.11.08. 12:02:27

@Spigott: hát ez elég horror. Ancsin mondta nem én. Remélem olvassa a kommentedet. ;)