Lazlee 2011.10.28. 20:24:35

izé, mindezek mellett megint úgy érzem, hogy elmentek a fenébe srácok...
hogy még mindig nem értitek meg: dunaujvaros.com/index.php?p=hir&hid=50661

OliBLOOD 2011.10.28. 21:11:41

7:0 után nem értettem ezt a látványos visszakapcsolást. Már Somogyi büntetőjét is soknak éreztem (főleg, hogy nem jött be). És megtanulhatnánk már, hogy ha egyszer visszakapcsolunk, akkor onnan már mi nem tudunk felpörögni az ellenfél pedig könyörtelenül él vele.

Spigott 2011.10.28. 21:18:20

Nem láttam a meccset, bár a lövési statisztika megfordulásából a harmadik harmadra, azt gondolom, hogy a hetedik gól után a mezeket hagytuk kint a jégen

brainska (törölt) 2011.10.28. 22:04:17

@Spigott: na, erről nekem az a Moldova-féle történet jut eszembe - és egyáltalán nem tudok nevetni rajta -, miszerint adott egy gyönyörűen szervírozott fogadás, csupa válogatott ínyencség, ritka ételektől tömött hatalmas asztal, igen ám, de az asztal végén, egy kistányéron szerénykedik egy darab szar. lenne kedved/kedvetek az egész vacsorához? és ezzel biztos mondtam egy lehetséges választ a nézőszám-problematikára is...
üdv.

ilyéslaci 2011.10.28. 23:21:10

@Xardas:
Nem bunyó volt hanem a helyi "biztonsági erő" fellökte majd a földön rugdosta a vendégszurkolót mert az nem akart bemenni a ketrecbe.
Gratula! Mikor lesz már vége annak, hogy a biztonságiak konkrétan a helyi klub verőemberei?

Xardas 2011.10.29. 05:26:02

@ilyéslaci: Szomorú ilyet hallani. :(

Uteapu 2011.10.29. 08:49:39

@ilyéslaci: ??? Biztos, hogy ezt jó helyre írtad?

Xardas 2011.10.29. 09:17:21

@ilyéslaci: Szerintem te a HSC meccsen történtekre írtad. Én DAB meccset néztem :)