Címkék: miskolc ute steaua mol liga alba volán farm

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Az első harmadban aludtunk, aztán felébredtünk.

A második harmad közepére elfogyott a Steaua.

Az UTE meccs, már amikor folyamatos volt a játék, sokkal jobb volt.

moszkvicssluszkulcs 2011.10.25. 22:16:47

@leonov: Jarabek rokon??:)))

Hát ezt is megértük, velünk kezdődik a tabella.(jó tudom a Szeredának kevesebb meccse van)
A mai meccsről néhány szösszenet:
-1:0-nál a harmadunk előtt bottal eltaláljuk az egyik románt, aki elterül a földön, Soós a szájához emeli a sípot de nem fúj, (warum??), a Szteli leáll, mi meg gólt lövünk, amit Soós megad. Persze jön a reklamálás, majd a zebrák agyalnak és visszavonják a megadott gólt! Dubek ki, a Réndzsörsz meg kiegyenlít. Így lett 2.0 helyett 1:1
-5:1-nél szenvedünk egy előnyben, korongot eladjuk, megyünk cserére. Saluga marad zavarni, aztán korongot szerez és gólt lő. A harmadban csak 4 Réndzsörszös és Martin, a csapat többi tagja a cserével bajlódik a cserepadnál...
-Gólt kapunk, középkezdés, pályán a harmadik sor. Sijka bulizik, a korong a rácsos Ritóhoz repül(alliteráció), aki kilép 5 Réndzsörszös között és 6 másodperc alatt gólt lő.
-Bo(d)nár egy zseni.

Miskolcifan 2011.10.25. 22:23:52

@moszkvicssluszkulcs: Na igen,ez a Dubek féle eset több,mint érdekes volt :D Nem igazán értem,hogy miért lett visszavonva a gól?Bibis volt a román játékos szája?Ha igen miért nem 2+2?Ha nem,honnan tudta,hogy magas bot volt?Nem kerek a sztori :D

Amúgy elég sörmeccs jellegű rendezvénynek tűnt a mai,ha kicsit álmosabb lettem volna lehet elbóbiskolok meccs közbe :D

Miskolcifan 2011.10.25. 22:28:47

És még valami.Nem tudom Popoviccsal mit etettek Pesten,de valahogy nem kerek a dolog mióta hazajött.

leonov 2011.10.25. 22:32:26

Nem, nem rokon, de a legnagyobb király.
Hátvéd létére 1pont fölötti a gólátlaga.
Imádom. Kifejezetten nem egy csontgyenge gyerek.
Agyonüthetetlen. Mindig úgy néz ki, mintha a tüdőintenzívre kellene vinni, mert egy pillanat múlva hirtelen öregkori légzésbénulást fog kapni. Ez azonban csak az a ravasz álca, amivel megtéveszti az ellent.
Terebesen kedveltem meg. Ott kifejezetten vadásztak rá és bizony le is terítették vagy háromszor. De levonszolta magát, vett két-három levegőt és már ment is vissza. A bulik előtt pedig érthetetlen(szlovák)nyelven, kedélyesen ordibálva diskurált a helyi nézőkkel.
Ma is csinált egy olyan kapumögötti indulást, hogy a román fiú konkrétan belegabalyodott.
Szürke eminenciásnak tűnik, de hibátlan igazolás volt.
Ha nem felejtem el, akkor majd kiteszem videóban az említett mutatványt.

Saluga gólja az utóbbi idők legnagyobb honi mutatványa volt. Bo(d)nár József ma ugyan nem lőtt gólt, ám helyesen láttad, hogy emberhátrányban is vagy egy percig tartotta a támadó harmadban a korongot egyedül.

Úgy van ez, ahogy Greg mondta vasárnap este, az UTE meccs előtt. -A csapat jó. Mentálisan, a fejekben dől el minden.-

leonov 2011.10.25. 22:43:24

Én értem, csak nem tudom a választ.

Miskolcifan 2011.10.25. 22:44:28

@Theutus: 13 meccs 0 pont és -2-es +-mutató.

leonov 2011.10.25. 22:44:43

Az oldalt el is mentettem.
mjjse 1 hely.php

Theutus 2011.10.25. 22:45:27

@Miskolcifan: a Vasasban is csak kicsit volt jobb...

Theutus 2011.10.25. 22:47:02

31 alapszakasz meccs 17 pont

Miskolcifan 2011.10.25. 22:47:20

@Theutus: Remélem azért összeszedi magát,mert ennél mindenképpen jobb játékosnak tartom.

cornwall 2011.10.25. 22:47:22

@leonov: Nincs ennek a Jan gyereknek valami magyar felmenője? Lehetne honosítani. :D

leonov 2011.10.25. 22:47:41

@Theutus: A kollegának a Vasas előtti időszakhoz képest történtekkel van a baja.

moszkvicssluszkulcs 2011.10.25. 22:47:57

@leonov: A Jarabek féle jellemzésed telitalálat! A kapu körüli kűrjével konkrétan megbolondította a román csáveszt.
Bo(d)nár Józsi fonák hátra kereszt passza is élmény volt a gól előtt.
A réndzsörszben meg ez a Timaru olyan öreg, hogy külön engedély kell neki minden meccs előtt, hogy kiengedjék a szocotthonból. Ehhez képest megy, mint a mérgezett egér.

Theutus 2011.10.25. 22:47:58

még van 16 meccse:)

leonov 2011.10.25. 22:49:14

@cornwall:
Hmmm.
Jarabek János?
Nekem olyan Bükkszentkereszti névnek tűnik.

Theutus 2011.10.25. 22:50:13

az alapszakasz győzelemre érdemes ráhajtanotok, mert idén ez lehet a legnagyobb sikeretek
a playoffra szerintem idén is rövid a miskolci pad

Miskolcifan 2011.10.25. 22:54:00

@Theutus: Szerintem is kevesen vagyunk,majd ha a fiatalság(Ritó,Tóth,Miskolczi,Orosz,Túróczi,Mokrai) beleerősödik lesz jobb a helyzet.

leonov 2011.10.25. 22:55:28

@Theutus: Ez igaz akkor, ha a tiétek is nem lesz rövid a kétfrontos playoffos bevetésekhez.
Ha igen, akkor egy nevető harmadik kaphatja a gesztenyét.

leonov 2011.10.25. 22:56:35

@moszkvicssluszkulcs: én le is pontoztam a kürt.

fünfkomanájn

moszkvicssluszkulcs 2011.10.25. 23:04:43

@leonov: Nekem olyan Bükkszentkereszti névnek tűnik.

Kereshetünk egy faszenes rokont!:))

Borsy 2011.10.25. 23:21:54

@moszkvicssluszkulcs: A Volánban is vannak hasonló korú, sőt még idősebb játékos is és ráadásul még magasabb szintet is képviselnek.

Beethoven 2011.10.25. 23:45:59

Jarabek=Jankó=Jancsika mi oldalunkon már csak Jankónak becézzük :)
Szezon legjobb új igazolása Miskolcon.

moszkvicssluszkulcs 2011.10.26. 00:10:38

@Borsy:
1. nem én írtam
2. örülj neki

benö51 2011.10.26. 15:03:35

Ha a Farm nem szorakozza el a 2 ÚTe és 1 Steli meccset akor .....

gogosz 2011.10.26. 16:12:32

@benö51: Ha, akor. Nem idevaló szavak. :)
Ráadásul van ott még egy, ami sértő is így leírva. Meg még egy, ami csak alapból helytelen. Maradjunk annyiban, hogy ez egy rosszul sikerült sor lett. :)

centreville 2011.10.26. 18:21:02

@benö51: Ha a Miskolc nem szórakozza el a két fradi meccset, akkor még nagyobb lenne az előnyünk!

OliBLOOD 2011.10.26. 18:31:05

Mivel nem szabályos fordulók vannak, így a tabella elég csalóka is lehet.
Pl a Volán ellenünk még egy meccset sem játszott, de az Újpest ellen már 4-et. Másik érdekesség, hogy a HSC 15 meccséből eddig csak 4-et játszott idegenben. De lehet még hasonlókat találni.

Theutus 2011.10.26. 20:42:01

@centreville: ha minden meccset megnyertetek volna pontveszteség nélkül állnátok