Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1475) khl (2189) légiósok (1678) Miskolc (1512) nhl (4924) nők (1302) playoff (1330) Titánok (1025) u18 (1068) utánpótlás (1281) UTE (1302) válogatott (2239) vb (2432) videó (2120) Összes címke

2011.10.24. 13:57: Azt az elkényeztetett hokiszurkoló mindenségit!

A jó védekezés az FTC sikereinek alapja 2011.10.24. 12:20 F. Kapus

24 komment

Címkék: adams mol liga

"Bartzen számára ebben a szezonban végzetes hely az Ifj. Ocskay Gábor-jégcsarnok" Egyértelmű, hogy a csarnok tehet róla.

Azt az elkényeztetett hokiszurkoló mindenségit! 2011.10.24. 14:25:28

Westend parkolojabol, ma ki tudok fuvarozni Fradimeccsre 3db erdeklodot. Mecs utan Stadionok vagy Ors-nel kiugras :)

TheKaszi 2011.10.24. 14:55:20

@`durex: Sajnálom, tényleg nagyon peches a srác, hogy mindig nálunk sérül meg. Ráadásul sem a mostani esetnél, sem pedig az előző sérülésénél nem volt olyan szabálytalanság, ami ezt kiváltotta volna.
Azért az mindenképpen tanulság, hogy a sérült játékost le kell (kötelezően) kísérni, mert a mostani esetnél - miután a hátára és a fejére esett egy teljesen ütemtelen, rossz mozdulat után - egyedül próbált az öltözőbe menni, és még a jégen elvesztette az egyensúlyát, majd ismételten a fejére esett. Rossz volt nézni, nagyon sajnáljuk, jobbulást kívánunk neki.

solarys 2011.10.24. 15:54:42

Ilyen pofás kis csarnok mikor válik valósággá??

leonov 2011.10.24. 16:09:43

Tavaly egy állkapocstörést szerzett magának és alkartörést kapott Kiss Á-tól Miskolcon. Csak a nagyobbakat említve.

Kemény gyerek az nagyon. Összefótozzák és usgyi már megy is vissza.

-Összességében eléggé drága lehet egy ilyen "sérülékeny" sportoló üzemeltetése-

Azt az elkényeztetett hokiszurkoló mindenségit! 2011.10.24. 16:30:41

@solarys: szvsz majus 40 :( epp ezert tettem be, hogy hatha...

leonov 2011.10.24. 17:54:58

Sztrímet valaki?

Mármint, van valakinek?

moszkvicssluszkulcs 2011.10.24. 19:36:11

Ez a "kézi" gyerek zseni a jégen, de hogy ilyen ropi legyen...

Zsiraf.Remete 2011.10.24. 20:03:56

@Azt az elkényeztetett hokiszurkoló mindenségit!: Hajrá BRASSÓ, nagyon lejt a hazai pálya de igy szép nyerni!!

Zsiraf.Remete 2011.10.24. 20:11:48

@Azt az elkényeztetett hokiszurkoló mindenségit!: nagyon gyenge most a Fradi,ja és még egy szabájos golt nem adtak meg második harmadban!! Szép volt fiuk Székely gyerekek!!!

moszkvicssluszkulcs 2011.10.24. 20:13:58

És a kör bezárult...
A Fradi megverte a kisVolánt, a kisVolán a Brassót, a Brassó pedig a Fradit.:))

leonov 2011.10.24. 20:29:30

Mondtam korábban, hogy jó csapat a Brassó.
Még Bartzen nélkül is.

A csontgyenge Bartzennel pedig nagyon kraftosak.

zsozsi68 2011.10.24. 21:14:37

Grat a Brassónak, na meg innen is a DAB-nak

Vincenzo90 2011.10.24. 21:27:33

Az első 5 percben a Brassó ki sem bírt jönni a kapuja elől. Ez megint egy Fradi-Polc meccs volt. A második harmadban a gól azért érdekes, mert visszanéztük a tv-sekkel rengeteg szögből és sehonnan nem látszott benn. Ettől függetlenül egy átlagos Mol-ligás kapus a Brassó kapujában állva ma 6-8 gólt kapott volna szerintem. A meccs közepét, az 5 perces kiállítást leszámítva szétlőtte a Fradi a kapujukat.

moszkvicssluszkulcs 2011.10.24. 21:34:41

@Vincenzo90: "Ez megint egy Fradi-Polc meccs volt. "
A Brassó meccseken általában egy valamelyikmagyarcsapat-Polc meccset látunk.

Az senkit ne zavarjon, hogy az utolsó 5 percig, több kapuralövése volt a brassónak. Az utolsó 5 percben mikor már mindent megkapott a fradi, szétlőtte Polcot, s még akkor is kaphatott volna simán, pl. Borsós breakawaynál. Abszolút nem volt a jobbik csapat a fradi, simán megérdemelt győzelem.

Azt az elkényeztetett hokiszurkoló mindenségit! 2011.10.25. 09:45:56

@`durex: ha a Fradi lett volna a jobb, a Fradi nyer. a kapuraloves azert furcsa, mert messze nem lattam annyit loni a Brassot mint a Fradit, de igy visszagondolva siman lehet az is, hogy korbelottuk a kaput.

nincs is mit taglalni ezen, felejtheto teljesitmeny volt, felejthetetlenul szomoru hangulatban.

Vincenzo90 2011.10.25. 14:25:15

@`durex: Nem tudom, hogy feltűnt-e, de az első harmdban a Brassó csak kontrákból volt veszélyes. Azt sem tudom, ki mit számol lövésnek, de a második harmadon kívül az egész egy Fradi-Polc tragikomédia volt, az biztos. A brassó védőinek lábáról lepattanó korongok száma szerintem rekordnak is beillett volna.

@Vincenzo90: Nem tűnt fel. Az viszont igen, hogy a fradinak egy kiállítása sem volt a 3. harmadban, míg a brassónak 8 perce vol SH-ban, nem kevés időt 2SH-ban. Nem volt nehéz nyerni a harmadot. És ekkor is csak az utolsó 10 percben lőtték szét polcot. A védőblokkokat nem hívják Polcnak legjobb tudomásom szerint :D. Egyébként ezt hiányoltam idáig a brassóban, hogy nem mernek beállni a lövések útjába, remélem ez most változni fog.

Vincenzo90 2011.10.25. 15:42:11

@`durex: A kiállításokat én egytől egyig jogosnak éreztem egyébként. Arról nem a Fradi tehet, hogy a harmadik etapban olyan szabálytalan volt a Brassó, mint a Fradi a másodikban. Na de nem is ezen múlt a meccs, főleg, hogy nem sikerült kihasználni abból semmit. A meccs azon múlt, hogy az első harmadban pl a Fradi egy átlag kapusnak lőtt volna 3-at, de most ebből semmi nem ment be. Utána nem kellett volna ennyire letámadjon, nem tudott volna ennyit kontrázni a Brassó és talán a nyugodtabb helyzetben a zöld-fehérek nyugodtan abszolválták volna a feladatot. Emlékszel még a meccs elejére? Mikor a sárgák nem jöttek ki 5 percig a harmadukból?

@Vincenzo90: "A kiállításokat én egytől egyig jogosnak éreztem egyébként." Kiss Gábor látványos összeroskadása volt a legtisztább. Csak nem jó irányba ítélt a bíró, mert neki kellett volna menni a büntipadra, útközben a Jászai díjat is bezsebelhette volna. 5 perc alatt nem lehet meccset nyerni :D.

Theutus 2011.10.25. 22:44:28

@Vincenzo90:Racko jó kapus, csak védelem is kellene elé - nálunk jó volt, mint ahogy tavaly a svéd is, akit ti nem védettetek