Öt csapat hajt a második helyért 2011.10.22. 08:09 F. Kapus

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

leonov 2011.10.22. 09:07:32

A Brasso nagyon jó csapat. Funkcionálisan is kezd összeérni.
Polc folyamatosan bravúr kes.
Bartzen FÉLELMETES.

Nagyon fontos győzelem volt ez, dacára a Greg által említett borzalmas előnykihasználásnak.

'Rosszkor jött a sok előny, mert a kétgólos vezetés tudatában a fiuk lelazultak. Majdnem rá is fáztunk, de a három pont meg van.

polarbears 2011.10.22. 09:51:52

Nem volt egyszerű győzelem tegnap,az első harmad reális 1-1 volt bár mindkét oldalon lehetett volna 4-4 is akár.Aztán a 2-ik harmadot szinte végig előnyben játszottuk végig, de az 5-3 ellen úgy látszik nem megy az idén.És a szokásos kimaradt helyzetek után a Brassó egyenlített.
Halassy fújt néha érdekes ítéleteket és ezt a brassóiak erősen sérelmezték párszor!Sajna ugyanezt visszakapjuk majd kint!
A Polcz nagyon jól védett ,nem rajta múlottak a gólok.
Volt pár szép kidolgozott támadásunk,összességében megérdemelten nyertünk!

moszkvicssluszkulcs 2011.10.22. 10:03:54

A tegnapi meccs tiszta hullámvasút volt. Az elején nagyon mentünk, 5:5 ellen is felálltunk, de Polc mindent fogott, mint a zsírkréta. Aztán a semmiből egyenlített a Brassó, majd a 2. harmadban megint nagyon mentünk az előnyökig. Ezek elbasszintása után feljött az ellen, és nagyon mentek. Ekkor simán kinéztem a vereséget. Nagyon jókor jött az előnyös gól, a vége meg nagyon nyögvenyelős, de sikeres lett.

A meccs eleji nyilatkozatok szerint sokat gyakoroltuk az előnyöket. Jézus! Mi lett volna ha nem gyakoroljuk. A 2. harmadbeli előnyös játékunk olyan gyatra volt, hogy csak pislogtunk a lelátón a látvány miatt. Kettős előnyben a támadó harmadig sem jutottunk el. Ezek a percek igazi gyötrelmet hoztak.
Ezzel szemben a Brassó előnyben olyan figurákat nyomott, hogy tátottuk a szánkat. A két előnyös góljuknál olyan keresztpasszos csiki-csukit hoztak össze, hogy a végén csak az üres kapuba kellett bepöckölni a korongot. És ezt még megcsinálták legalább 3x, de akkor sikerült 50 cm-ről kihagyni...

Apropó Brassó: 2 harmadon keresztül azt hitték, hogy a Déli-Kárpátokban vannak tarvágáson. Ennyi favágó megmozdulást rég láttunk, pedig volt itt mostanában a Fradi is:))Nyak és lapocka magasságban életveszélyesek voltak, a palánktól 1-2 méterre komoly balesetveszély volt tartózkodni. Vadászták a játékosainkat, csoda, hogy megúsztuk. Aztán elkezdtek hokizni, meg is lett az eredménye. Halacska pihiztette is őket rendszeresen, ezért aztán üldözték is néha. A spori bár 2-3 ítéletét ne értette senki, ezúttal jól teljesített.

Bartzen. Érdekes volt látni, mert azt mondta, hogy ha visszajön Európába, csak hozzánk jön. Szóval hiányosak a földrajzi ismeretei:)) Nagyon ment most is, mind a 3 góljukba benne volt. Viszont hathatott rá a brassói levegő, mert a palánknál Ő is komoly veszélyforrás volt. Most is megmagyarázott minden ítéletet, de most valamiért ez, nem volt olyan szimpatikus mint tavaly.

3 meccset nyertünk, és nem lenézve az ellenfeleket, most talán 4 könnyebb meccs jön, szóval jó sok pontot lehetne most hozni!
Hajrá MACIK!

Theutus 2011.10.22. 11:28:47

szerintem kettő, a Miskolc és a Dab, a többiek a negyedik helyért hajtanak

Theutus 2011.10.22. 11:31:08

@moszkvicssluszkulcs:ha megnézed a mi előny játékunkat, már nem is olyan rossz a tietek:(

moszkvicssluszkulcs 2011.10.22. 11:40:33

@Theutus: hát igen, nézőpont kérdése.

eszel59 2011.10.22. 18:46:31

@moszkvicssluszkulcs: más nézőpontból-pölö az enyémből-nem volt olyan borzasztó az emberelőnyös játékunk,az igaz,hogy nem túl eredményes!Rommá lőttük Polcot,aki a vereség ellenére a mezőny leggjobbja volt.Leginkább rajta múlt,hogy nem használtuk ki jobban a lehetőségeinket,ha nem véd ilyen káprázatosan,megnyugtató előnyt szerzünk már az első és második harmadban.Nem vitatom,hogy a Brassó mint csapat is jól muzsikált,de óriási tartást adott nekik a bravúrt bravúra halmozó kapuvédő.(Biztosan nem sokan látták-mert a már szinte kiürült a csarnok-hogy teljes harci díszben ott ült nagy "szűzi magányában"a cserepadon és "emésztette" a történéseket,miközben az összes többi játékos talán már a zuhany alatt állt...)
Halacskát -némi matekos áthallással- elneveztem magamban "prímzebrának"szerintem csak önmagával(osztható) hasonlítható,meg egy(gyel) van belőle.Kicsit olyan,mint a fehér elefánt:ritka,de szép nagy állat!Ahogy a harmadik harmadban-ki tudja miért?- 10 percre kivette Bonart a játékból az nevetséges!Máskor öt centiről ordítanak az arcába,semmi nem történik,most Józsi megkérdezte,hogy mennyi az idő,erre kiszórta fegyelmivel,mint bolond pék a lisztet.
Bartzen megint bizonyította,hogy bármelyik csapatnak nagy erősítés lenne.Ugyanazt játszotta mint nálunk:nem lőtt gólt,de tanárian osztogatott,hajtott,mint a seggbelőtt ármány,kondival pedig nagyon bírta.Nem is "árulózta"senki!Ha elfogy(na) Brassóban a pénz,jöhet(ne)vissza Miskolcra...