Az ebel honlapon:) Palkovics 8mpa dudaszó előtt egyenlitett!

Ismét egy gyors gólváltás, vezetnünk kellene stabilabban.

Borsy 2011.10.14. 20:29:11

Gól után 16 mp-el gólt kapni. Ezt hogy hoztuk össze?

Gooolem900 2011.10.14. 20:33:58

Azért ezen a meccsen is sikerült vezetnünk :) Joe meg becsókolt (egy kis kiejtéses vicc) egyet :) Hajrá Volán, ez még simán meg lehet!

medvid 2011.10.14. 20:37:35

@Borsy: szerintem emberhátrányban voltunk. EQ-t ír a stat, de Joe góljánál sztem kiegészültek, Sofi meg még ült.

Gooolem900 2011.10.14. 20:39:20

Úgy látszik ezen a meccsen a kürt előtti pár másodpercek nagyon mennek nekünk :)

Borsy 2011.10.14. 20:41:44

2-3, 1 mp-el a harmad vége előtt. Ez nagyot szólhatott. Ki kell használni gólelőnyt és a lelki előnyt is. Győzni kell, hajrá Volán!

Borsy 2011.10.14. 20:43:43

@Zergling: Hozza a formáját, még egy két pont tőle és meg is lesz. Ladányiék még nem szóltak hozzá, várok tőlük valamit.

bagyula 2011.10.14. 20:52:35

A második sor hozza a szokasosat. Óriási, mit lemüvelnek! Hajrá Volán! Ma is győzelem lesz! :)

Borsy 2011.10.14. 20:55:50

Emberelőny. Lőjük be!

Zergling 2011.10.14. 21:02:03

Private Ryan scores again

Gooolem900 2011.10.14. 21:02:52

@Zergling: Megmutatta, hogy hogyan kell gólt lőni, ha már míg ült nem sikerült a Villachnak :P

advocatusdiaboli 2011.10.14. 21:03:13

Ryan... Miből van ez az ember????????

Gooolem900 2011.10.14. 21:04:53

@advocatusdiaboli: ilyen egyetemi bajnokság itt is jól jönne :D

Borsy 2011.10.14. 21:05:45

2-4

@Borsy: Félig meg is van amit vártam, jöhetnek Ladányiék.

Borsy 2011.10.14. 21:06:17

@Gooolem900: Azt hiszem akkor stabilan a legjobb 8-ban lennénk.

hüjeliba 2011.10.14. 21:06:45

Szegény Starkbaum, Ryan bolondot csinál belőle.

advocatusdiaboli 2011.10.14. 21:08:44

@Gooolem900: like...:D

Szólhatna a régi haverjainak a következő átigazolási szezon könyékén...:)

Borsy 2011.10.14. 21:11:24

@hüjeliba: Szerződés hosszabbítást lehet előkészíteni +2 évre.

advocatusdiaboli 2011.10.14. 21:11:28

@Borsy: :D Ha így megy tovább gólkirály lesz...

FrankK 2011.10.14. 21:12:01

Borgatello elfelejtett visszajönni a büntiből ?

2011.10.14. 21:17:16

@advocatusdiaboli: És Ryan beéri Ouelette-et a góllövő listán! Nem hiszem el :)

Borsy 2011.10.14. 21:18:24

@FrankK: Szerintem meghalt a rendszer, vagy volt egy időkérés.

advocatusdiaboli 2011.10.14. 21:19:33

@ReignOfdark: Hihetetlen a pali...:D De a mienk!

Btw, áll a meccs, vagy mi a túró van? Negyed órája nem egészültünk ki...

Borsy 2011.10.14. 21:19:44

@advocatusdiaboli: Az jó lenne. Még Palkovics, Johansson és a Ladányi sor hozzon kiemelkedőt, a többiek egy erős átlagot és akkor semmi gond nem lesz.

Zergling 2011.10.14. 21:20:02

közben utsó 2 percbe léptünk

advocatusdiaboli 2011.10.14. 21:20:36

Semmi, csak nem frissült a "rencer"... utolsó két perc és ZSEBBEN A KÉT PONT!!!

1 drukker 2011.10.14. 21:21:34

Urak! Ha van infó nyomjátok, mert szaraxik a "nyet"

advocatusdiaboli 2011.10.14. 21:22:19

Starkbaum leült, hátha Ryan-nek meglesz a Hattrick... :P

Gooolem900 2011.10.14. 21:24:16

@advocatusdiaboli: Ez a jó, amikor azon izgulunk, hogy EN gólt lőjünk a meccs megkoronázásaként :)

Borsy 2011.10.14. 21:24:21

Ezt megnyertük. Még egy üres kapus gól és jók is leszünk. Szép volt fiúk, vasárnap is győzni kell!

advocatusdiaboli 2011.10.14. 21:25:38

@Gooolem900: Bizony... Ennél jobban sose izguljunk... :D

Gooolem900 2011.10.14. 21:26:08

Közben a KAC ellen jön fel a Jesenice mint a talajvíz. Csak nehogy óvás legyen a végén :D

2011.10.14. 21:27:46

@Gooolem900: :DD

Alig várom a videó-összefoglalót a meccsről, mindenkinek jóccakát! :)

veghist 2011.10.14. 21:28:13

De jó csapatunk lett idén! Primeau for Prezident!

hüjeliba 2011.10.14. 21:28:52

@Gooolem900: K.va nehéz lesz a Jese ellen vasárnap ezek 6:2 nél nem akarták elhinni hogy vége van, most meg ...

Borsy 2011.10.14. 21:29:56

Hajrá Je-se-ni-ce!

Gooolem900 2011.10.14. 21:30:51

@veghist: Azért ez a Munro, Ryan igazolás igen csak bejött... :)

advocatusdiaboli 2011.10.14. 21:32:27

@hüjeliba: Nehéz lesz, mondjuk a mai meccs sem a kapusaikról szól... Meglesz... Jóccakát!

veghist 2011.10.14. 21:33:07

@Gooolem900: És ki választotta őket? Tudom, hogy minden héten leírom, de az a fanyalgás, ami Ryan igazolását követte...

hüjeliba 2011.10.14. 21:33:40

@vaze: 4: 2 nekünk
ha Kac érdekel ott még 6 perc van és 6:5

Gooolem900 2011.10.14. 21:34:58

@veghist: Én egyetértettem Veled :) Csak vele már tavaly megfogtuk az Isten lábát :) Ha mindenki így bejönne, a fanyalgások ellenére, akkor hivatalos fanyalgóvá válnék! :)

solarys 2011.10.14. 21:36:55

Gratulálok a fiúknak!
Ryan barátunk orra alá már most odatolhatjuk a szerződés hosszabbítást!! A második sorunk bomba erős és nagyon eredményes!

hüjeliba 2011.10.14. 21:42:46

Nem csak A CSAPAT jó most, de sorsolásunk is jó három hazai jön és ha élünk vele Jesét szinte végleg leszakíthatjuk, a Graz-al szemben is pont és lépéselőnybe kerülhetünk és ez csak rajtunk múlik.
(Halkan jegyzem meg az idei az első év hogy nem a magyarok viszik a hátukon a pontlistát)

Borsy 2011.10.14. 21:43:54

@hüjeliba: Már 8-5 a KAC-nak. Van gól bőven. Kár, hogy az első 3 csapat ennyire száguld. Ebben a körben több hazai meccsünk lesz, hozni kell azokat és Zágrábból, Ljubjanából is kell a pont. Linz-ben is jó lenne egy szokásos 3-2. :D

Borsy 2011.10.14. 21:45:13

@hüjeliba: Ha majd a Ladányi vezérelte sor is beindul...valamint Mihály is hozzáteszi a 2 évvel ezelőtti formáját.

Borsy 2011.10.14. 21:47:15

Znojmo jól kitömi a Zagrábot. Igaz Zágrábban kapus sincs nagyon. Nincs Bálizs szintű fiataljuk. Majd Szlovákiából leigazolják az ifi válogatott horvátot és ismét vonatozhat. :)

Borsy 2011.10.14. 21:48:42

Kiállítási arányban a "híres 6-3-ra" nyertünk.

Borsy 2011.10.14. 21:59:50

Palkovics 3 (1+2) pontját is kiemelném. Lehet, hogy a gólvágás mellett, vagy kicsit helyette assziszt király lesz?

Gaudi 2011.10.14. 22:08:39

Váratlanul (számomra legalábbis) jól szerepel a csapatunk idén. Remélem kitart ez a lendület az alapszakasz végéig.

Borsy 2011.10.14. 22:17:27

@Gaudi: Keret alapján nem olyan meglepő ez. Jó az edző, látszik az egy éves munkája. Mondjuk egy Kóger, Bartalis, valamint egy fiatal hátvéd elférne még.

csiszi 2011.10.14. 22:17:50

Jó meccs volt. Az első 5 percben nagyon letámadtunk, több szép helyzetünk is volt. Utána feltámadt a Villach, bennük volt a gól. A harmad végén Palkó kiugrásból lőtte az egyenlítést. A második harmadban emberhátrányban kiugrott Ryan, abból lett 4-4 ellen. A második gólt bekotortuk, felálltunk bulira, gyorsan elhozták és rendesen bevarrták. A harmadik gól megint bekotrós volt, legalábbis a pálya másik oldaláról csak annyi látszott.
A harmadik harmad elején gyorsan kaptunk egy előnyt, de Pratt hibázott egyet (a kék vonalnál kézzel próbálta levenni a korongot, nem sikerült, a Villachi meg megugrott), Ryan csak elhúzni tudta a lábát, jogos volt a kiállítás. Amikor visszajött, lefülelte a villachi rálövését, rávezette egyedül, rálötte, kijött a kapus lábáról, de figyelt a kipattanóra is és bevarrta.
Az utolsó 10 percben hajtott a Villach, de nem voltak sokkal veszélyesebbek, mint mi gyors kontrákból, simán lehetett volna 6:2 is. A végén lehozták a kapust is, de már nem segített.

Borsy 2011.10.14. 22:38:35

@csiszi: Köszi a beszámolót.

SzDaniel 2011.10.15. 08:05:47

btw ryannek nincs vmi magyar felmenoje? :)

tom40 2011.10.15. 08:19:17

Keressünk ennek a Ryan-nek egy jó kis magyar bringát, nehogy elmenjen innen.

JámborMalac 2011.10.15. 08:26:55

@tom40:
ennek a menyasszonya lehet nem örülne annyira.

miki78 2011.10.15. 10:47:07

Gratulálok!
Azt hiszem Palkovics még soha nem játszott ilyen jó társakkal. Ryan és Johansson bearanyozhatja a pályafutását! Reméljük így lesz!

Azt az elkényeztetett hokiszurkoló mindenségit! 2011.10.15. 11:21:15

@miki78: azt akarod mondani, hogy Ryan es Johansson melett, meg az en karrierem is bearanyozodhatna?

miki78 2011.10.15. 12:14:14

@Azt az elkényeztetett hokiszurkoló mindenségit!: Téged még nem láttalak hokizni, szóval ezt látatlanban nem merném állítani, de ha tudsz annyit mint Palko, akkor bizonyára ;)

Borsy 2011.10.15. 14:04:04

@exL:1: A 4. gólnál Ryan 3 méteres hátrányból csinált 1 méter előnyt a védővel szemben, pedig még korongot is vezetni kellett.

Azt az elkényeztetett hokiszurkoló mindenségit! 2011.10.15. 15:51:21

@miki78: hat csak majdnem annyira... :) na de az a lenyeg, h sztem az a 2 ember melle, ha odateszed a 4. sor barmelyik fiatal jatekosat, karrierjuk bearanyozodna.