Megvan a Steaua első győzelme  2011.09.27. 21:03 F. Kapus

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Látom ám a remek párhuzamot a MOL liga és a KHL között, a címválasztáson túl is :)

budapestijeti 2011.09.27. 21:48:20

@nazgul: Csak nem akarta átírni a címet teljesen...Kell az energia! :P

freddyD 2011.09.27. 21:52:35

UTE-FTC

Megérdemelt fradi győzelem született, de nem azért, mert annyival jobbak lettek volna, hanem mert egy ilyen pontatlanul játszó csapat (jelen esetben az Újpest) nem érdemel győzelmet. Még a közeli passzok sem jöttek össze, akkor a távoliakról nem is beszélek.

Svasznek is nagyon bizonytalan volt ma, ez elmondható a játékvezetői trióra is, amely a 3. harmadik egész tűrhetően uralta a meccset, de a záró 20 percben szépen szétfújták az egészet, meglehetősen érdekes ítéletekkel.

Kár érte, mert ez a mai Fradi akár még verhető is lett volna.

nazgul 2011.09.27. 21:54:48

@budapestijeti: De komolyan, mondhatnám a Poprad a KHL Steauája :)

hüjeliba 2011.09.27. 22:12:24

Pici Off : Holnap a DAB a Vienna farm elleni győzelmével a tabella élére állhat.

Theutus 2011.09.27. 22:32:17

@hüjeliba: holnap sok-kevésre nyerni fogunk,
a labancok pedig majd az első kör után elgondolkodnak azon, hogy hányadik helyre is lesz jó a Dab az NLben

brainska (törölt) 2011.09.27. 22:37:38

@Theutus: legyen igazad :) és gondolkozzanak :)

Theutus 2011.09.27. 22:56:26

@Nyuszí O_o: ha mégsem lesz igazam, akkor beállok centreville és polarbears mellé inasnak:P /bár villa mesternél már úgy látom elmúlt az eufória/

a. Bárd 2011.09.27. 23:02:29

Azt hiszem el kell mennem vmikor egy Fradi meccsre, megnézni magamnak ezt a Hietamaki srácot. Védő létére csak úgy szórja a gólokat.

@Theutus: A holnapi meccset szerintem is behúzzuk, de a szombatiban azért már nem vagyok annyira biztos...

Theutus 2011.09.27. 23:18:35

@a. Bárd: igen, a Lustenau valszeg erősebb csapat
teljesen más...
tanulmányoztam az NL nézőszámait és az alábbiak körvonalazódnak belőle:
a. nem csak Fehérváron sznobok a nézők, hanem minden más osztrák városban is, ahol van ebel csapat
b. Fehérváron sem sznobok a nézők, egyszerűen ez van...
c. a Miskolc elleni meccs nézőszámát tekintve ez nálunk remélem nem lesz tendencia (igaz hétfőn emberemlékezet óta nem volt meccs, de ez sem lehet kifogás a botrányosan alacsony nézőszámra, ami már a Fehérvár Farm meccseinek látogatottságát súrolta)

Theutus 2011.09.27. 23:25:13

@a. Bárd: amúgy a Lustenau a harmadik fordulóban kikapott a Dornbirntől (1-4), a Bregenzenwald pedig a Feldkirchtől (2-8), így tutira vezetni fogjuk a tabellát szombatig

Theutus 2011.09.27. 23:43:13

@gogosz: nem csinálnak szombatig tabellát?

Spigott 2011.09.28. 07:19:47

Azért nem lesz egyszerű ez a mai meccs. Mivel az EBEL-ben nincs forduló, én számítok pár olyan játékosra, akik tagjai az első keretnek, szóval sztm zúzós meccs lesz, de majd meglátjuk :)

Theutus 2011.09.28. 07:54:14

@gogosz: relatíve egyszerű matek: 6+3=9
mivel a jelenlegi elsőnek 8 pontja van, így ...

a. Bárd 2011.09.28. 08:59:03

@Theutus: az is egyszerű, hogy kell még az a 3, hogy hozzá tudjuk adni a 6-hoz :) :)

a. Bárd 2011.09.28. 08:59:49

Amúgy nem tudjátok? Hogy állnak a papírmunkák, a kanadai srác ma már játszhat?

OliBLOOD 2011.09.28. 09:07:55

@a. Bárd: dabdocler.hu/hirek/20110928-becse/
:)
Tegnap már az MJSZ adatbázisba is regisztrálva volt.

gogosz 2011.09.28. 10:16:21

@Theutus: "így tutira vezetni fogjuk a tabellát szombatig"

Nem szombatig, hanem szombattól. Feltéve, ha ma nyerünk.

polarbears 2011.09.28. 10:17:34

szerintetek behúzza a Dab a mai meccset? szlovák mixen 1,55 ad rá és gondoltam beteszem rá! vélemények?

a. Bárd 2011.09.28. 11:02:31

@polarbears: Nem nagyon tudom elképzelni, hogy ma kikapjunk, sztem egész sima lesz. Persze felelősséget nem vállalok érte :)

a. Bárd 2011.09.28. 11:29:14

@drukker60: Jogos, estem már pofára párszor :)

peterszky 2011.09.28. 12:15:38

@freddyD: Egyetértek, amúgy mi is elég pontatlanok voltunk, a harmadik gól után meg felvettük a fehérvári "ritmusunkat", szerencse, hogy Bontó gyorsan belőtte a negyediket, így nem lett gond a végén.

freddyD 2011.09.28. 12:28:37

@peterszky: Arról a gólról még el kell mondani, hogy 100-ból egyszer megy be :P Persze ehhez kellett egy Hajek asszisztálás is, ilyennek nem szabadna bemenni

peterszky 2011.09.28. 15:33:04

@freddyD: Ezért rangadó egy rangadó, ilyenkor bejönnek az ilyen kis finomságok is :)