• DominiKing: Ez edző meccsnek is gyenge volt, de nem is ez volt a lényeg. Egy óriási fesztivállal egybekötött ö... (2024.05.08. 00:08) Magyarország–Kanada 0-4
  • rikkitikki: Az Ausztria : Kanada meccs az alábbi linken nézhető: tvthek.orf.at/livestream/Eishockey-Laendersp... (2024.05.05. 19:33) Off topik
  • DominiKing: @trollfeeder: Te is azt gondolod, hogy talán jövőre akár még könnyebb is lehet a bennmaradás, mint... (2024.05.05. 16:39) Magyarország–Szlovénia 2-1
  • manga2: a kapus mindent vitt, éles meccsen fő a higgadság a kapuban ! a tegnapi siker kulcsa újra: Bálizs,... (2024.05.05. 10:19) Így is övék a legerősebb keret, de a játékuk nem annyira olajozott
  • DominiKing: @trollfeeder: Az "A" csoporthoz még messze vannak, ha netán győznének akkor még mindig ott vannak ... (2024.05.04. 13:15) Péntek este a házigazda vár válogatottunkra
  • trollfeeder: Kis bohóccal is lehet nagy cirkusz napiszar.hu/bejegyzesek/allat/kis-bohoccal-is-lehet-nagy-cirkus... (2024.05.04. 13:06) Circus Maximus
  • trollfeeder: @DominiKing: Sebők kiállítása nem előzmény nélkül történt, ettől függetlenül nem fér bele. A majmo... (2024.05.04. 12:10) Olaszország–Magyarország 2-3

Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1475) khl (2189) légiósok (1678) Miskolc (1512) nhl (4924) nők (1302) playoff (1330) Titánok (1025) u18 (1068) utánpótlás (1281) UTE (1302) válogatott (2239) vb (2432) videó (2120) Összes címke

Uteapu 2011.09.23. 23:17:56

@Vincenzo90: Úgy bizony, mi szeretjük is nagyon! Mástól nem várjuk ezt el csak egy minimális tiszteletet, ami mindenkinek jár.

Grundolf 2011.09.23. 23:18:06

Úgy néz ki kiegyensúlyozott lesz ez az idei liga.

miki78 2011.09.23. 23:20:08

A cikk egy kicsit fura nyelvileg..

budapestijeti 2011.09.23. 23:30:30

@miki78: Learatta első győzelmét a Volán pályáján, ami idén a 2. volt.
Tele kéne ma fonálni, hogy legyen kevésbé körmönfont a mondatfűzés... :)

Azt tudja valaki, hogy Szajbert Krisztián miért nem játszik csak bulimeccsen? Normál csapatok ellen nagyon kéne a játéka...

peterszky 2011.09.23. 23:32:50

"Don't drink and write!"

:)))

kultúrmisszionárius 2011.09.23. 23:49:57

@budapestijeti: nem a puszta véletlen segítette, amikor learatta az elsőt ott, hiszen most learatta a másodikat is, itt

ez a meccs most újpesten volt, nemde?

budapestijeti 2011.09.23. 23:51:28

@kultúrmisszionárius: Hogy úgy van! :), de a többi stimmel! :D

kultúrmisszionárius 2011.09.23. 23:54:25

@budapestijeti: hát azért az mégiscsak vicces lenne, ha hirtelen megtanítanál magyarul......

gabute 2011.09.24. 00:02:48

@kutyatej73: Ancsint meg Kógert vajon megkérdezték a meccsről, vagy az NS-tudósító kreativitása ezen egyetlen mondat kétféleképpen történő megfogalmazásáig terjedt? :D

Amúgy szép győzelem volt, nagyon összeszedetten játszott az Újpest!

HAJRÁ LILÁK!!!!

kutyatej73 2011.09.24. 00:05:08

@gabute: :) Akár idézőjelbe is tehetjük "kreativitás".

kutyatej73 2011.09.24. 01:05:18

Igazán részletes összefoglaló + Ancsin nyilatkozat.

freddyD 2011.09.24. 06:48:30

UTE-Volán

Egy végig fair,többnyire kiegyenlített, izgalmas meccs volt, közepes színvonalon.

Nem tudom feltűnt-e, de idén mintha kevesebbet foglalkoznánk a bírókkal is. Tegnap gyakorlatilag hibátlanok és észrevehetetlenek voltak.

A meccs első harmada elképesztően gyors volt. Túlzás nélkül mondhatom, hogy 10 percet játszottak megszakítás nélkül. A 6-kor kezdődött meccs 6 óra 25 perckor már a szünetnél járt.

Az Újpest talán a góloknak köszönhetően valamivel összeszedettebben játszott és most nem is volt szükség Pleszkán potyákra. A Volán nem játszott túl jól.

Dornernek sem jött össze túl sok minden.

De nagyon örülök, hogy sikerült megint nyerni, úgy kellett már egy hazai sikerélmény. Remélem a Fradi elleni meccs után még tartani fog a combo :)

moszkvicssluszkulcs 2011.09.24. 07:43:17

Greg Lindqvist: - A rossz kezdett után nem tudtunk megfelelően felpörögni, a kidolgozott helyzeteket nem használtuk ki. Néhány játékosom nem azt játszotta, amit kértem, talán nem tudták feldolgozni az első három meccs sikerét. Úgy tűnik, vissza kell térnünk a keményebb munkához.

Dobos Tamás: - Jól kezdtünk, és az előnyt sikerült végig megtartanunk. A második harmadban fegyelmezetlenek voltunk, mindenki gólt akart lőni, de szerencsére lehiggadtunk. Egy izgalmas mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk.

kiralyfi 2011.09.24. 08:02:07

Gratulálok a lilákoknak, és persze a ződeknek is:)))

leonov 2011.09.24. 13:39:18

Gratulálok a Fradi szívhez.
Eredményesen és tudatosan győztek le minket tegnap.
Az első harmadban mi erős aluszékonyság és nagy mellény jeleit mutattuk.
A Fradi ment előre és bizony lőtt két hatalmasat. Budainak esélye sem volt.
Minket korrektül lefoglaltak és hát a támadóinknak sem adtak sok lehetőséget.
Megérdemelt vezetés.
A második harmad elején a majdcsak félpályás lövést Budainak fognia kellett volna, de az átment rajta. Igencsak nagy erejű lövés volt.
Játékban feljavultunk és domináltunk, legalábbis korong tartásban.
Janó bombája szintén óriási volt.
Úgy nézett ki, hogy a Fradi fizikailag elfogyott a harmad végére. Volt remény az egyenlítésre és a győzelemre is.
A harmadik harmadra a 'ződek, nem tudni honnan, de erőt merítettek és ment a daráló folyamatosan mindkét oldalon. Mi támadtunk, a Fradi kontrázott, gyakorlatilag eredmény nélkül.

A piszkálódások folyamatosak voltak mindkét oldalon. Nagyon nagy gusztustalanság nem volt, legalábbis olyan ami külön szót érdemelne. Mindkét csapatba megvannak a jó firmák és a rutinos jégtáncosok.

Schellin továbbra is (feleslegesen)túl erőszakos. A Borbás Berta vásárlás eredményesnek tűnik. Rackó jól védett.
Két finn látványosan tett vett. A kitalált taktika is jó volt, sőt eredményes.

Nálunk Janó agyonverhetetlen, Budai a harmadik góltól eltekintve kitűnően védett.
A támadóinknak semmit sem sikerült beerőszakolni.

Mindkét csapat jól védekezett a speciális játékokban, viszont impotens volt előnyőkben.

Nekünk, ez a belövöm a sarokba korongot és majd lesz belőle valami dolog eddig sem ment.A Fradi kombinatívabb rövid passzos játéka sem volt eredményes.

Összességében, bár jobbak voltunk, a meccset a Fradi megérdemelten nyerte.

A nézőkről annyit, hogy, ha a rendörség következetes lett volna, akkor bizony a szeptembertől érvényes törvény alapján néhány egyént simán vihettek volna a sütőbe. bár gondolom őket ez annyira nem zavarta volna, egyrészt mert ránézésre már megszokták, másrészt olyan részegek voltak, hogy még a rendezvényt sem igazán tudták azonosítani.

Voltak természetesen miskolci szurkolók is.

Én is, mint majdnem mindig.

Vélhetőleg Greg edző tart majd lelki eligazítást a fiainknak, a mellényről, az alvásról és a 'Miskolcszívről.

leonov 2011.09.24. 13:42:45

Varjú Árpit és a segédeit is dicséret illeti, mert korrektül és jelenetek nélkül vezette a meccset.

-sose rosszabbat !

Zsiraf.Remete 2011.09.24. 18:06:31

Remélem,hogy 2án nagyon sokan leszünk Ujpesten,és ellásuk az Ute dolgát Hajrá HSC!!!!!

1885* 2011.09.24. 18:44:29

@Zsiraf.Remete: az alatt mit értesz, hogy "ellásuk az Ute dolgát" ?

1885* 2011.09.24. 18:56:25

@Henry The Navigator: Szia Henry! hát, mifelénk a kutya ássa el a dolgát :)
jaj Nektek is GRAT!

Henry The Navigator 2011.09.24. 19:08:31

@1885*: Kösz és viszont, alakul-alakul két remek csapat Pesten..Ugye mondtam, hogy jobb lesz az Újpest mint tavaly.Egyébként nálunk is a kutya ássa el a dolgát, erre asszociáltam én is.:)

1885* 2011.09.24. 19:22:33

@Henry The Navigator: :D egy cserét még mindig tartok ;) Mondtad-mondtad, messze még a vége...két nem igazán remélt siker alapján, még azért nincs hurrá optimizmus bennem, bár Kisvolán 1 héten 2x az mondjuk nem rossz :D a Volán meg megverte a HSC-t akkor most, hogy van ez :D?

Henry The Navigator 2011.09.24. 19:32:36

@1885*: Aról nem is beszélve,hogy a Miskolc-Fradi, Fradi-Miskolc sem volt semmi azért, első meccs után, egy ilyen győzelem..Tavaly hányszor is nyertetek az alapszakaszban(és idén eddig)?:)

1885* 2011.09.24. 19:38:01

@Zsiraf.Remete: aha, hát nekünk van egy Kukucskánk és nem félünk használni, :D bár szerintem a HSC-nek nem az UTE ellen kellene vitézledni, de ahogy gondolod.
@Henry The Navigator: ki számolja :D
no igen az a Borbi gól, az is tetszett. :)
most akkor jöhet a Winter Classic is, ugye?

peterszky 2011.09.24. 19:43:40

@leonov: Törvényben van, hogy a részeget be kell kaszlizni vagy mire gondolsz? Szerintem tegnap semmi említésre méltó "esemény" nem volt, azon kívül, hogy egy vicces ember beírt egy Fradi fórumra, hogy jönnek a miskolciak és minden fradistát agyon vernek (:D). Ennek köszönhetően volt igen magas az egy főre jutó sün/biztonsági, valamint megjelent egy kicsit komolyabb ütőerő is, ha valaki erősködni szeretett volna, legyen kivel, de ők az első harmad után el is mentek.