Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1198) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1480) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1516) nhl (4935) nők (1302) playoff (1339) Titánok (1025) u18 (1068) utánpótlás (1281) UTE (1302) válogatott (2245) vb (2464) videó (2120) Összes címke

Dab.Docler-Kapfenberg 1-0  2011.09.17. 22:14 Hblog

Gratulálok az elsö NL gyözelemhez!Sok sikert továbbra is!!!
Üdv.kapusLaci

hüjeliba 2011.09.18. 09:18:28

MESTERMÉRLEG
Stephan Lundh: – Jól korcsolyázó csapat volt ellenfelünk, akik nagyon megnyomták az első harmadot. A második játékrészben feljavult a játékunk, gólt lőttünk, ekkor kissé megnyugodtam. Sok helyzetünk volt, és ha ezeket vagy a büntetőket belőjük, nagyobb arányú győzelmet arathattunk volna. Ellenfelünk fiatal és egységes csapat volt, akik ellen fárasztó volt három sorral játszani.
Andreas Wanner: – Kemény mérkőzésen két büntetőt is megíéltek ellenünk, pedig ellenfelünk volt a durvább. Ennek ellenére kétszer is megvolt az esélye, hogy kettős emberelőnyből gólt szerezzünk, de ez nem sikerült, ma támadásban elmaradtunk a várakozástól.

DominiKing 2011.09.18. 09:35:35

A "szökőár" ugyan elmaradt, de kezdésnek meg van a győzelem. Egyelőre 100%-os a DAB. Csak így tovább!
Hajrá DAB! Hajrá Magyar Hoki!

gogosz 2011.09.18. 11:19:13

OFF. Nem tudja valaki, hogy lesz-e ma online közvetítés Brassóból?

OliBLOOD 2011.09.18. 11:27:21

@gogosz: Úgy tudom tervben van, Márk a játékosokkal utazott. Ha lesz net, akkor szerintem közvetítés is lesz.

a. Bárd 2011.09.18. 11:45:33

Igen, Márk azt mondta, hogy a pénteki sajnos bukott, de vasárnapi meccset megpróbálják közvetíteni.
Kíváncsi leszek, milyen állapotban lesznek a srácok egy ilyen vonatút után

Spigott 2011.09.18. 12:01:32

hat, elmeletileg halokocsis vonattal mentek, szoval meg az is eloferdulhet, hogy aludtak utkozben :)

vaze 2011.09.18. 12:01:38

@a. Bárd: elvileg a hálókocsi összehasonlíthatatlanul jobb, mint a busz. ettől még bármi lehet

Jégkorong 2011.09.18. 12:47:09

@Spigott: @vaze: függetlenül attól, hogy mi lesz a ma esti mérkőzés eredménye, le az összes kalapokkal a "vonatozók" előtt !!!

a. Bárd 2011.09.18. 12:47:11

Ahham, köszönöm :)
És arról tudtok valamit, hogy mi van az osztrák sráccal, aki tegnap "összetört" a meccsen? Sajnos elég komolynak tűnt az eset...

Uteapu 2011.09.18. 17:05:45

No csak! Nagyon biztató, amit a DAB oldalon látok!:)

a. Bárd 2011.09.18. 17:20:02

Több, mint bíztató :)

vaze 2011.09.18. 17:33:24

mit látsz, laca?!

moszkvicssluszkulcs 2011.09.18. 17:41:52

@vaze: Kicsit halkabban kérdezd, mert nem látok olyan nagyot.

brainska (törölt) 2011.09.18. 18:17:00

hmm...mindenkinek áll a meccs? esetleg eredményt írjon, aki tud...

brainska (törölt) 2011.09.18. 18:43:41

kösssz. most nekem is bejött. de a végén 1-1-et látom, nem értem, miért :)

brainska (törölt) 2011.09.18. 18:52:41

3-1, Hegyi, szépen lő újabban/ismét kékről, van remény :)

moszkvicssluszkulcs 2011.09.18. 18:56:46

Elnézve a közönség létszámát, a Dab otthon érezheti magát.

a. Bárd 2011.09.18. 18:59:44

@moszkvicssluszkulcs: Elnézve az eredményt, otthon is érzi

brainska (törölt) 2011.09.18. 19:01:50

4-1, szép játék, Pavuk visszapassza nagyon nagy volt, Pedró meg az ilyet nem hagyja ki :)

brainska (törölt) 2011.09.18. 19:03:43

ja, és ez volt egy kiállítás alatt a második kontránk, lényegében hátrányos találat volt, mert 1 másodperce telt le a brassói fór a gólnál.

a. Bárd 2011.09.18. 19:03:59

Ez sem volt csúnya, ez a Milán gyerek tud valamit :)

brainska (törölt) 2011.09.18. 19:06:48

Varga Milán is jól lő kékről, b assza+ :) 4-2, nem kell elkiabálni semmit, jó iramú kis meccs ez, ahogy látom :)

brainska (törölt) 2011.09.18. 19:19:11

Jól véd Miki nagyon, Kiss Ákos viszont kettőből legalább egy szólót verjen már be...

brainska (törölt) 2011.09.18. 19:21:10

erről van szó, Zsoci passz, Ákos, bebassz, szép volt, 5-2... :)

a. Bárd 2011.09.18. 19:27:44

- Mi Stephan Lundh specialitása?
- "Azt hiszem, elmondhatom, a csapataimról mindig rám lehetett ismerni. Nagyon szeretem a gyors játékot, eddigi csapataimra jellemző volt a sok korongszerzés, a megugrások magas száma, a lerohanásszerű támadások."

Hát ez a mai meccsre kifejezetten jellemző, nagyon sok kiugrásunk van...

brainska (törölt) 2011.09.18. 19:28:53

és még egy, hasonló Zsoci --> Ákos, 6-2, na, innen már csak nem fordítanak...bár elkiabálni hülyeség tényleg :)

brainska (törölt) 2011.09.18. 19:32:10

@a. Bárd: igen, és kifejezetten erőltetjük a gyors játékot, ráadásul a hátrányvédekezésünk is más modellt követ, mint eddig: már az ellenfél harmadában letámadunk, a középső zóna szinte üres, így még eredményesebb a szűrés. korai még bármit is mondani - egy jól támadó és a fórokat hatékonyabban játszó/értékesítő csapat ellen ez a képlet visszaüthet -, de szerintem is látványos elmozdulás. csak így tovább, Bikák!

Uteapu 2011.09.18. 19:35:42

Ezek szerint, minden meccsre gyorsvonattal kell menni.:)

brainska (törölt) 2011.09.18. 20:01:41

@Spigott: Azért ha ez a láb közötti Pedró-kísérlet bemegy, akkor az a forduló gólja, de lehet, hogy a szezoné :)

brainska (törölt) 2011.09.18. 20:13:40

6-4, a végén mintha belefáradtunk volna a saját magunk diktálta rohanásba, de így is szép volt, fiúk!!!!

Spigott 2011.09.18. 20:27:50

@Nyuszí O_o: Nem hiszem, hogy elfáradtunk volna, a negyedik brassói gól után már ki sem jöttek a harmadból az erdélyiek, én azt gondolom, hogy elkényelmesedtünk és spóroltunk a HSC-re