Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1473) khl (2189) légiósok (1678) Miskolc (1510) nhl (4917) nők (1301) playoff (1323) Titánok (1025) u18 (1065) utánpótlás (1281) UTE (1301) válogatott (2232) vb (2409) videó (2120) Összes címke

Ausztria ma elbúcsúzhat az A csoporttól  2011.05.07. 11:39 Hblog

15 komment

Címkék: vb videók

jabka 2011.05.07. 12:50:26

Egyelőre azért ne vegyünk mérget az osztrák kiesésre; késleltetett kiállításos 6 az 5 elleni szituációból szerzett góllal egy harmad után 1:0 a javukra Szlovénia ellen! Kapaszkodnak a lettek is; szintén 20 perc játékidőt követően Lettország-Fehéroroszország 3:0.
Lesz itt még körbeverés bőven és szerintem csak holnap este dől el, kik jönnek le hozzánk.

jágör68 2011.05.07. 13:35:16

Egyelőre 2:2 40 perc után.2-0 osztrák vezetés 3 perc alatt elolvadt Rodman- tesóknak köszönhetően.

fegya94 2011.05.07. 13:39:19

Amit láttam 3 és fél perc ebből a meccsből, a szlovének sokkalta jobbak,és ez a második gól:O:)

fegya94 2011.05.07. 13:40:37

Az osztrákok szempontjából a lehető legjobbkor jött a szünet.

jabka 2011.05.07. 13:42:33

@jágör68: De milyen volt már a szlovén egyenlítő gól; David Rodman szóló emberelőnyben és kapumegkerülős gól! Lehet, hogy nem szeretjük Őket, de nagyon jók ezt el kell ismerni!
Lettország-Fehéroroszország 4:2, szintén 40 perc játék után.
Még bármi lehet az alsóházban.

jágör68 2011.05.07. 14:32:23

Na 3:2 Ausztriának és
6:3 a letteknek.
Ki mondta, hogy én nem szeretem a szlovéneket? :DDDDD
Ha mi nem játszunk, mindig nekik szurkoltam- és fogok is, amíg.....

jabka 2011.05.07. 14:34:33

AUT-SLO 3:2 és LAT-BLR 6:3. Ez azt jelenti, hogy mindenkinek 3 pontja van. Vasárnap este a két győztes bentmarad, a vesztesek pedig jönnek le hozzánk. A párosítás: LAT-AUT és SLO-BLR. Hatalmas élet-halál harc lesz mindkettő, már alig várom!