Brassó (1217) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2410) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1642) felkészülés (2246) FTC (1472) khl (2189) légiósok (1677) Miskolc (1507) nhl (4906) nők (1297) playoff (1317) Titánok (1025) u18 (1061) utánpótlás (1279) UTE (1301) válogatott (2222) vb (2374) videó (2120) Összes címke

A szlovák bronzérmes az ifik vendége  2011.04.02. 10:19 Hblog

Címkék: kazahsztán stars european golden puck

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

hokihun 2011.04.03. 10:29:01

Nem találok sehol tudósítást róla, így leírom, amit én láttam. Első harmad kiegyenlített játékot hozott, amiből mi jöttünk ki jobban, előbb Dósa szerzett szép gólt, majd egy kontratámadásnál Yfanditis ment el a jobb oldalon, fonákkal tette középre és egy szlovák srác korijáról pattant a kapujukba a korong. Második harmadban óriási mezőnyfölényben játszottunk, de itt is egy szerencsés Ódry góllal növeltük előnyünket, majd egy szép emberelőnyös figura után ( a helyszínen Nagy Krsztiánt írták ki , de szerintem nem ő, hanem a 10-es játékosunk) nagy gólt lőttünk a rövid felsőbe. Rengeteg helyzetünk volt, de maradt a 4-0. A harmadik harmadban i folytatódott a fölényünk, aztán egyik emberelőnyünkkel nem jártunk jól. Egy felszabadításuk pont kapura szállt, Vayról (félidőben cseréltek Jocival) kipattant, ők értek oda és belőtték. Majd ahoy kiegészültek, rögtön lőttek még egyet egy szép kontrából. Utána volt még itt is ott is helyzet, de az eredmény már nem változott. A végén 5-5 büntető, 3-0-ra nyertük (Sebők, Nagy, Könczei). Sebők Balázs nagyon jól ment egész meccsen, nagyon technikás, gyors. Második harmadtól a helyszínen volt a két fős japán delegáció is.
Hajrá Magyarok!

Tillasz 2011.04.03. 12:04:53

@hokihun:
Yfanditis, Tóth Gergő volt.:-)

hokihun 2011.04.03. 20:59:14

Jogos:)
Most olvastam a blogon a beszámolót. A büntetőknél én 3-0-t számoltam, úgy láttam Vincze Peti kihagyta, még vigasztalták is utána, Ádám viszont mindent védett..