Brassó (1217) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2411) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1643) felkészülés (2246) FTC (1472) khl (2189) légiósok (1677) Miskolc (1507) nhl (4909) nők (1298) playoff (1319) Titánok (1025) u18 (1062) utánpótlás (1280) UTE (1301) válogatott (2223) vb (2378) videó (2120) Összes címke

Az FTC-nek nagyon kell egy Vasas-verés 2011.03.02. 15:15 kultúrmisszionárius

Tíz hiányzóval is a győzelem a cél forrás: vasashoki.hu

19 komment

Címkék: ob 1 ob i

budapestijeti 2011.03.02. 22:19:50

Legnagyobb történet! Behúztuk a jónevűek ellen, pedig az I. harmad után nem így nézett ki! Sima 3-1 volt oda - ekkor megérkezett "Elkényeztetett hokiszurker" és megadta a jelet a támadásra - II. harmadban szépen iram-meccs volt, Fradi 3-2-re feljött, de rögtön 4-2 lett...
III.harmadban vért ittak a fiúk, Vasas nyugodtan őrizte a 2 gólos előnyt, begyömöszöltünk egyet, utána kettős előny volt, és még 4 perc szimpla, amiben fel sem tudtunk állni (Vychodilt szájba verték bottal nem szándékosan, de véresen)!
Utolsó két percen belül megint begyömöszköltünk egyet, óriási öröm! Hosszabbítás első percében bal bedobókörből átlövés, hihetetlen hangulat! Meglepetés, remélem nem az utolsó!
Halacska nem ambicionálta a szereplést, azért egy-két lest benézett. Az első harmadban kinézett egy Borbás-Somogyi és egy Kiss-Makinen összecsapás a végére, de szépen elsimultak az ügyek, és a játékkal törődtek a srácok!
Makinen az I.harmadban tarthatatlan volt, utána 0!
Kis lépés az elődöntő felé, ami még így sem Nekünk áll! Nem baj, lesz ami lesz! :)))

budapestijeti 2011.03.02. 22:32:46

@Theutus: Én már bealéltam...! Hihetetlen volt, Nektek meg pályaelőny, ha behúzzátok amit illik! :DD

budapestijeti 2011.03.02. 22:42:22

@Vincenzo90: Megvan a varázsló! Amíg nincs ott, nem lesz felkapcsolva a villany!:)
Viszont jó volt a Rolba! Ez is hír! :D

potocsi 2011.03.02. 22:46:42

HAJRÁ FERENCVÁROS!

Ilyenre csak az képes aki ZÖLD-FEHÉRBEN korcsolyázik ki a jégre!

Szépen jégbefagyasztottuk a nagyképű Vasast!

Kérdés mire nagyképűek? Az első helyre még csak csak lehet, de arra talán kevésbé, hogy egy, azaz egy szurkolójuk se kíséri el őket, igen őket, a listavezetőt.
Biztos, hogy ez a Kangyalcsapat megéri a támogatók pénzét?

CSARNOKOT MAGYARORSZÁG LEGNÉPSZERŰBB ÉS LEGEREDMÉNYESEBB KLUBJÁNAK!

Theutus 2011.03.02. 22:49:16

@potocsi: és lefeküdtek a Jónevűek a Fradinak is?:P
2-3 szurkoló általában elkíséri őket, így csúsztatás amit állítasz

Vincenzo90 2011.03.02. 22:49:48

@potocsi: Csatlakozom, CSARNOKOT A FRADINAK!

potocsi 2011.03.02. 22:54:26

@Theutus:
nem lefeküdtek, hanem nagyképűen játszottak
nem mindegy, hogy sima 4-1 vagy hosszabbításos 5-4

nem csúsztatás, egy azaz egy Vasas szurkoló se volt, hacsak a kamerás és a hozzátartozó hölgy nem a Vasas nemlétező szurkolótáborát gyarapította

Theutus 2011.03.02. 22:58:57

@potocsi: azért bátorkodtam csak megkérdezni, mert a Macik győzelme után ez volt a meccsről a summázatod...
és az is egy lehetőség, hogy a Macik annyival jobbak, hogy meg tudják verni több góllal is a Vasast
természetesen még sok lehetőség van, de a te általad vázolt kétségen kívül az egyszerűbbek közé tartozik és magyarázza némileg a sikertelenséget

Azt az elkényeztetett hokiszurkoló mindenségit! 2011.03.03. 07:19:44

@Theutus: Kiprusoff nelkul semmit sem ernek... :D

@potocsi: volt ott 5-6 szurkolo is ;)

@budapestijeti: megvittem a szerencset. egyszereuen EREZTEM hogy ki kell mennem!

@FRADIHOKI: SZEP VOLT FIUK!!!!!!

peterszky 2011.03.03. 09:08:28

Nagy meccs volt, óriási küzdelemmel. A 4. gólunk vitte a prímet, fantasztikus akció után talált be Laca, itt még nem őrültem meg igazán, nem úgy, mint a győztes találatnál, külön öröm volt, hogy Kangyal próbálta levédekezni Peterdit :D

Azt az elkényeztetett hokiszurkoló mindenségit! 2011.03.03. 09:45:52

@peterszky: ha nem megyek ki, felkotom magam :) reg nem vertem a plexit ekkora orommel :D:D:D:D