Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1474) khl (2189) légiósok (1678) Miskolc (1511) nhl (4920) nők (1301) playoff (1326) Titánok (1025) u18 (1067) utánpótlás (1281) UTE (1301) válogatott (2234) vb (2426) videó (2120) Összes címke

Magyarország–Ausztrália 9-4 2010.12.16. 17:41 kultúrmisszionárius

Szép volt fiúk, még ha döcögve is indult. A betegeknek pedig jobbulást ! Úgy látszik Virág és Ódry egymásra talált !

Vincenzo90 2010.12.16. 20:21:12

Húha, így látatlanba elég soknak tűnik az a 4...

csatoimi 2010.12.16. 20:42:03

@Vincenzo90: Nem volt sok. Ki sem tudtak jönni a harmadból, szerencséjük volt a góloknál. Nem tudsz maximálisan felpörögni az ilyen meccskre, fejben már a lengyelek elleni meccsre tartalékoltak a fiuk..

anagy 2010.12.16. 20:46:05

Az első harmad 6 lövésböl 2, maásodik 8 bol szintén 2 ! EZ A ROSSZ ARÁNY, még Mi mindkét harmadba 20 -on felül löttünk kapura. Gyenestől azért többet vártam volna...

csatoimi 2010.12.16. 20:53:55

@anagy: Gyenes is tehetett a gólokról, de azért a hátvédek sem nagyon segítették.

anagy 2010.12.16. 21:11:49

Nem akartam bántani Gyenest. Sajnos nem vagyok a helyszinen. Csak a statiszikábol tudok építkezni, ami szintén a Magyar felőnyt igazolja. Jó volna ha aki ott van bővebb információt adna nekünk. Bocsi Gyenestől !!!!

anagy 2010.12.16. 21:20:38

Kórea legyőzte Romániát (4:3). Őket se kell félvállról venni...

Spigott 2010.12.16. 21:39:36

az lehetett olyan meccs mint a miénk, 45-17-es kapuralövési arányból lőttek négyet a koreaiak :S

anagy 2010.12.16. 22:19:40

@Spigott: Igazad van, de csak a rálövésekböl lehet gól, de kell egy jó kapus, 2 jó hátvéd, aki biztosítja a támadásokat. Ez most a Románoknak nem jött össze.

Spigott 2010.12.17. 13:46:01

Érdekes, három lengyel, köztük a legjobb góllövő kapott az előbb 5+20-at az ausztrálok elleni meccsen. Ilyen tornán van eltiltás egy-egy VF után?

Spigott 2010.12.17. 14:37:32

az ausztrálok közben teljesen elveszítették a fonalat, már öt VF-nél tartanak, az eredmény ennek megfelelően 0-14

csatoimi 2010.12.17. 16:02:54

6-0. Macska-egér játék.

SportClub 2010.12.17. 16:12:22

Közben a Romániának nevezett székely válogatott legyőzte Kazahsztánt 3-2-re!

SportClub 2010.12.17. 16:17:41

Látom az u20 se tétlenkedik:)

anagy 2010.12.17. 16:59:34

@zsuki6: A teljes meccsről a videót meg kaphatjuk ? Ne csak az összefoglalót ! Előre is kiöszi....

zsuki6 2010.12.17. 20:13:27

@anagy: Megkapják a srácok az összes meccs felvételét amit a rendezők csináltak de természetesen ezt is bárki megkaphatja ha kell. igyekszem egy kicsit bővebbet mutatni a koreaiak ellen mert rengeteg kihagyott helyzetünk volt. Rengeteg volt a kiállítás 5-4, 5-3, de még 3-3 is de legalább volt hely a pályán.:)