Brassó (1217) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2411) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1643) felkészülés (2246) FTC (1472) khl (2189) légiósok (1677) Miskolc (1508) nhl (4909) nők (1298) playoff (1319) Titánok (1025) u18 (1062) utánpótlás (1280) UTE (1301) válogatott (2223) vb (2378) videó (2120) Összes címke

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

DominiKing 2016.04.29. 19:34:05

Hát uraim, ez az első harmad még álomnak is szép.

DominiKing 2016.04.29. 20:27:20

Csak ámulok és bámulok. Ennyit javultunk volna, vagy a kazahok veszik félvállról a mait? Tavaly még úgy mentünk fel a kazahok ellen, hogy engedjük el a meccset. Most meg nem, hogy partiban vagyunk, de helyenként még jobbak is. Azért ezek mégis csak rengeteg NHL és tengernyi KHL meccsel rendelkeznek. Ezek ellen nyerni még akkor is nagy szám, ha leülnének a kezdőkörben.

uteapu 2016.04.29. 20:28:28

@DominiKing: Gondolom a másodikkal sem vagy elégedetlen! :)

uteapu 2016.04.29. 20:32:12

A szlovákiai "kémek" nem hiszem, hogy túl boldogok, nem vehetik majd könnyedén a meccsünket. :)

uteapu 2016.04.29. 21:11:38

A harmadik, nem a gólok miatt, nem volt már az igazi.

komolytalan samu 2016.04.29. 21:17:59

@uteapu: sajnos erősen csökkent a koncentráció, a vége pedig helyenként már lazsálás. Nem veszem a szívemre, de azért kár.

zorromeister 2016.04.29. 21:18:18

Igazságos eredmény, a harmadik harmadban már jóval több nagy helyzetük volt. Várható volt, hogy a realitás a 2013-as 2-1 és a tavalyi 0-5 között van. Szerintem mindkét meccsen alárendeltebb szerepet játszottunk összességében, mint ma. Úgyhogy én elégedett vagyok a fiúkkal igazából.

DominiKing 2016.04.29. 21:26:30

Szerintem meg nem voltak jobbak, csak a rutinjuk nagyobb. Az "A" rutinjuk.

DominiKing 2016.04.29. 21:28:48

Egyébként ez a meccs teljesen rendben volt, játékban már ott vagyunk, a tapasztalat hiány pedig az ilyen meccsekkel egyre jobban csökkenthető.
JLE

Nittümeki 2016.04.29. 21:36:58

A második kazah gólnál melyik két hátvédünk hibázott óriásit ? A nagyobb hiba egyébként szerintem azé volt, aki ahelyett hogy egyből az érkező Dawes-ra megy, zónázni próbált, holott egyértelmű volt, hogy mi fog történni. No de inkább itt, mint a vb-n. A harmadiknál a fonákot egy Bálizsnál jobb kapusunk lehet kivédi (nem megbántva Bencét). Amúgy bosszantó vereség, egy nem feltétlenül jobb csapattól, de tanulni kell belőle!