Thurston: A védőmunkát el kell sajátítani 2011.12.15. 10:25 Hblog

A védőmunka a problémánk kb. mióta az eszemet tudom. Megoldásnak még a jeleit sem vélem felfedezni. Mintha lennének fenn északon olyan országok, ahol 7 éves kortól posztra nevelnek. Nálunk nem lehetne ezt valamikor elkezdeni? Meg taktikát is oktatni, ifitől stratégiát, ahogy máshol szokás? Egyszer csak el kéne kezdeni nálunk is.

@Gaudi: azt nem tudom, hogy lehetne-e, de baromira kéne.

moszkvicssluszkulcs 2011.12.15. 13:15:45

Két harmad után a Litvánok vezetnek Korea ellen...

hopepe 2011.12.15. 15:43:23

lia lia Litvánia :D
nem tudjátok, a mai meccset is adja az az ukrán oldal, ami elvben a tegnapit hivatott? szereztem IP cserélő progit :D

Miskolcifan 2011.12.15. 16:30:53

Na ez így kezd már kicsit sok lenni számomra...0-2...

....s estifény 2011.12.15. 16:36:57

Mi van itt???!!!!
Ha ezt beszívlyuk, még ki is eshetünk.

hokihun 2011.12.15. 16:50:57

Azért illene ezt komolyan venni...
Egy harmad van még a becsület megmentésére. A játéktudás megvan hozzá. Akarat és alázat kell.

Uteapu 2011.12.15. 16:57:55

No' meg fegyelmezettség.

hüjeliba 2011.12.15. 16:59:12

@hokihun: Nem hiszem hogy ne tennék, kaptak egy sh gólt majd még egyet egálban, az időkérés után, sem találjuk magunkat a harmadik gólt 3 egymásba kúszó emberhátrány előzte ebből egy kettős is volt,majd játék késleltetés, ebből lett a gól azóta kaptunk egy újabb kettős kiállítást most vagy elborult mindenki vagy a bíróknál tettünk rossz fát a tűzre.

1885* 2011.12.15. 17:10:56

43:00 1 - 3 PP2 HUN 8. FARKAS Simon
(6. NEMETH Attila

taki17 2011.12.15. 17:11:26

Ezt nehéz lessz feldolgozni:(((((((

Voitih 2011.12.15. 17:15:23

Ki ne essünk, úgy látszik sajnos mégsem vagyunk olyan jók, mint hittük..

hüjeliba 2011.12.15. 17:20:44

Gyakorlatilag kaptunk 5 perc folyamatos előnyt, de nem tudtunk élni vele. Csoda kéne a döntetlenhez , ha így marad Korea ellen az osztályban maradásért kell játszani, addigra jó lenne lenyugtatni mindenkit.

Uteapu 2011.12.15. 17:21:15

30 perc fegyelmi!:(

Voitih 2011.12.15. 17:42:00

2 sh gólt kapni, atyaég. Nem értem az egészet..

jegib 2011.12.15. 17:42:37

Hát ez elég gáz. Gondolom a tegnapi füles bennünk maradt...

1885* 2011.12.15. 17:43:50

@moszkvicssluszkulcs: én tegnap ledöbbentem, ma meg lejjebb.

hüjeliba 2011.12.15. 17:44:24

@Voitih: pedig egyszerű mindenki gólért ment, az elsőnél épp Hardi fegyelmije járt le talán rosszul cseréltünk, a második is egy megugrás és szóló lehetett ,de majd Tillasz megírja.

moszkvicssluszkulcs 2011.12.15. 17:45:48

@1885*: na, az esélyesség terhe nem nyom tovább minket, most már lehet nyerni a spanyolok ellen...

hüjeliba 2011.12.15. 17:46:12

Ha megnézed a statot látszik hogy a harmadik harmadban szétlőttük (24-9) holland kaput.

moszkvicssluszkulcs 2011.12.15. 17:47:17

@hüjeliba: bár e helyett jobb lett volna gólokat lőni...

1885* 2011.12.15. 17:55:44

@moszkvicssluszkulcs: na olyan vagyok mint a parasztbácsi a repülős viccben: erre azért nem gondoltam. És ez nem vicc.

hüjeliba 2011.12.15. 17:57:26

@1885*: mit szóljanak a kazahok ? egy csoporttal feljebb 3-3 ra állnak a horvátokkal már csak egy harmaduk maradt.

1885* 2011.12.15. 18:06:14

@hüjeliba: hát azért majd sírdogál az ő mamájuk. Elég érdekes állás azért, ez tény.

blokkoló 2011.12.15. 18:07:02

Az eredmény nem számít mindent megcsináltak amit edzésen gyakoroltak. Ügyesen játszodtak majd egyszer nyerni fogunk!!