Ukrajna-Magyarország 7-6 2011.12.14. 22:08 Hblog

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Hát ez nem a mi napunk. Csalódott vagyok.

kőr alakú vulkanizált gumi 2011.12.15. 00:02:47

Szerintem a kisérletezgetésnek is van határa,ez így nagyon megalázó.

Tillasz 2011.12.15. 00:05:14

Hát bocs, ha nem jó linkeket adtam meg. Mentségemre szóljon, hogy amikor itt megnéztük működött, a Fórum pedig írta, hogy mikor lesz a meccs.
Tudom, most elvárnátok, hogy leírjam mit is láttam. Nehéz erről most írnom, mert még nemigen tértem magamhoz a látottakból. Holnap megnézzünk egy-két vitatott szitut, de ez úgy volt szar, ahogy volt. Valahogy nem nyerhettünk ezen a meccsen. De basszus, mindig ezt írni, ez már nekem is sok lenne. Mindig és mindig visszatérni oda, hogy mások miatt nem sikerül.

veghist 2011.12.15. 00:07:31

@Tillasz: Na ezt muszáj megmagyaráznod....

horivan 2011.12.15. 00:08:30

@Tillasz: Azért hallgatjuk..... az angolok elleni döntő meccs mély nyomokat hagyott bennünk anno.

kőr alakú vulkanizált gumi 2011.12.15. 00:14:36

Elnézést kérek a srácoktól,előbbi megnyílvánulásom nem ide szántam természetesen.

Tillasz 2011.12.15. 00:33:22

Na most volt a Sporthírek.
Jól kezdtünk, gyakorlatilag beszorítottuk az ukránokat. (Az 1 p-ben olybá tünt, hogy az ukrán kapus maga mögül húzta ki a korongot.) Jött egy gól, talán megugrás, majd Totya beleszúrt egy lövésbe gól, utána Ricsi hátrányból szépen elment és a rövidbe lőtte. Majd megadtak egy gólt, ami nem ment át a gólvonalon. Miután beintették, a kivetítőn megjelent a szitu. A srácok mutatták a bírónak, de gyorsen le is vették a képet. Jött egy kaput megkerülős gól, na itt szerintem nagyot hibáztunk. Szünet után Furka a palánknál adott egy bodyt - szerintem teljesen szabályosan - azonban a srác összeesett és lett belőle 5+20. A bíró gyorsan kompenzált kilőtt valakit 2 percre. Kihúztuk, majd előnyből Tom-Tom a harmadvonal elől kilőtte a rövid alsót.
Egy csodálatos akció végén csiki-csuki, Janika a kapu előtt kivárt, majd oldalra adta a korongot, ahol Attila állt és lövése az előreugró kapus felett zúdúlt a kapuba. A 4. gólunk előtt az egyik ukrán átkocsolyázott Jócin kihúzva lábát, ezután már nem volt nehéz belőni. Majd ismét az első sorunk remekelt, aminek végén Nagy Ricsi lőtte be a korongot közelről.
Szünet, majd előny, amit nem tudtunk kihasználni. Támadtunk de semmi nem jött be, lőttünk kapuvasat nem egyszer, volt csiki-csuki, de az utolsó pillantban egy boton elhalt a dolog, jött 3 szóló, amit szépen lőttek be. Újabb Hardi Ricsi szóló szép kihozatal után, majd kapus le. Hiába volt helyzetünk az már nem ment be.
Idegenben, 3800 néző előtt (5000es pálya) 6 gólt lővünk és nem nyerünk.
Holnap innen kell felállni. A többi eredmény és annak alakulása is érdekes volt.

horivan 2011.12.15. 00:51:36

Továbbra is hajrá fiúk!!

hüjeliba 2011.12.15. 07:49:29

@Tillasz:
Ha jól értem, az eredmények számunkra kedvező alakulására sem lehet akkor számítani ,hiába hozzuk a többi mérkőzést, de már csak magunk miatt is fontos lenne.
Kíváncsi lennék összefoglalóra...
Jövőre könnyebb(?) lesz, jönnek vissza horvátok és lentről romániai magyarok, nem lesz a csoportban "nagy" nemzet, igaz mi meg egy új csapatot kell hozzunk.
Igaz ,hogy ez csak lépcsőházi okoskodás ,de egy panasz tétel talán arra jó, hogy az érdekes felfogásban vezető bíró(k) egy kicsit pihenjenek.

blokkoló 2011.12.15. 08:39:46

A " Mester" hianyzott a kispedrol ha Ő dirigál sima ügy.

Tillasz 2011.12.15. 09:10:40

@hüjeliba:
Szerintem felesleges számolgatni. Most egy fontos, nyerni kell a Hollandok ellen. Utána még két meccs, hozni kell azokat is.
Az, hogy jövőre mi lesz szintén lényegtelen. Ki gondolta volna, hogy két nap után a sapnyolok vezetnek és a hollandok az utolsók.
@blokkoló:
Szerintem, ha a "Mester" itt lenne, akkor
1. nem ezek a játékosok lennének itt,
2. a stáb biztos nem a mostani lenne,
3. a hisztik után elzavarnák a padról és még jól meg is büntetnének.
4. akkor sem nyertünk volna.......(de ez már az én fóbiám.)

Theutus 2011.12.15. 10:21:46

@Tillasz: csak előre!!! nyerjétek meg a további 3 meccset és majd kiderül, hogy ez mire lesz elég

ZoltaN 2011.12.15. 11:58:19

@lbsz: Szerintem is, 1-6 de kivel? Es akor mi lesz ha tolunk is kaptok egy 5-st. Ez a Lengyel csapat nem a MOL-liga.A vezetoseg eltokelte hogy evel a csapattal jonnek valalva a kovetkezmenyeket a veresegeket [Pol, Ukr de kitudja?]. Kulomben enis anak a hive vagyok h minel tobbet jatszik egyut a csapat annal osszeszokotabb.