vajon mi lenne, h Munro még oda is tenné magát. megint volt egy hajmeresztő felszabadítása. pontosabban kétszer jött ki nagyon rosszul.
nekem tegnap is a Durco - Sille bekkpár volt a legmeggyőzőbb.
remélem, ha Godó visszatér, akkor Sofi is kicsit megnyugszik, mert az a rengeteg energia, amit a játékába beletesz, az utóbbi időben inkább a felesleges kiállításokban mutatkozik meg.
szép volt fiúk!

Fedayn 2011.10.01. 17:52:14

Egy kis meccs értékelés... Kint voltunk, óriási hangulat és túra volt, főleg így, hogy nyertünk... Voltunk vagy 200-an, szemmel láthatóan ez nagyon meglepte a cseheket, nem számítottak ennyi szurkolóra. Jó volt a szurkolás is, azért valljuk be, ők sem voltak gyengék ilyen téren, a dobszóló és a sálforgatós ritmusuk eszméletlen jól nézett ki.

A meccs. Az első harmadban szerintem mindenkit a szívroham kerülgetett, mert eszméletlenül nyomott a Znojmó. Jó csapat ez, gyorsak, nagyon jól koriznak, bár hogy őszinte legyek, olyan nagy kombinatív hokit én nem láttam tőlük. Aztán a második harmadban feltámadtunk. Akkor ők alig-alig jöttek át a harmadba iszonyat jól nyomtuk, meg is fordítottuk a meccset, teljesen megérdemeltem. Hogy őszinte legyek nekem fogalmam sem volt, hogy mind a 4 gólunkat a Ryan ütötte, mivel minden gól után kifeszítettük az óriás kék-fehér zászlót, így a visszajátszásokat nem láttuk, utána én meg nem is figyeltem kit írtak ki gólszerzőnek. Ettől függetlenül nagyon nagy ötlet volt a zászló, hatalmas gratula.

A harmadik harmad szerintem kiegyenlítettebb volt, bár szerintem mi itt is jobbak voltunk. Nekem kicsit az volt az érzésem, hogy a csehek az első harmadban mutatott lehengerlő iram után elfáradtak egy kicsit. Tegyük hozzá, hogy 2 gólt is PP2-ben ütöttünk.

Az utolsó hat perc nagyon kemény volt. 4-3 után beszéltük is, hogy mostantól bárki összeesik a harmadunkban, kiállítás lesz. Így is történt, megszórtak minket rendesen, megadtak minden esélyt az egyenlítésre hazai pályán.

A meccs után a parkolóban odajött hozzánk egy cseh csoport, piszok jó fejek voltak, el voltak ájulva, hogy ilyen messziről ennyien eljöttünk. Söröztünk, pálinkáztunk, meghívtak bennünket kocsmázni még indulás előtt. Szerintem velük is jóban leszünk. A sálcserélgetős dolog mintha nekik ismeretlen fogalom lett volna, én vagy 30 embert megkérdeztem, hogy cserél e, de senki nem akadt horogra. Mondjuk lehet csak nekem nem volt szerencsém, mert sok embert láttam, aki már tudott sálat szerezni. :-)

Gooolem900 2011.10.01. 19:17:48

OFF

Hali! Egy olyan kérdésem lenne, hogy holnap a Zágráb elleni meccsre mennénk ismerőssel, viszont vidékről utazunk Pestre és közben ejtjük meg a meccset, így utazótáskák lesznek nálunk. Ezzel beengednek a csarnokba minket vagy van lehetőség ott lerakni vagy esetleg a városban kell keresni valami lehetőséget? Köszi előre is és Hajrá Volán! :)

ON

JámborMalac 2011.10.01. 20:09:56

@Gooolem900:
behozni be lehet, de szvsz sokan lesznek.

miki78 2011.10.01. 20:12:49

@Gooolem900: Beengednek, max belenéznek :)

szanisz 2011.10.01. 20:20:33

@miki78: @JámborMalac:

van olyan, hogy közvetlenül meccs előtt nem lehet jegyhez jutni (álló és ülő is érdekelne)? Pestről mennénk csak a meccs miatt, és nem akarok órul járni :)

köszi!

volvo03 2011.10.01. 20:41:00

@szanisz: Villach meccsen voltunk legutóbb mecsskezdés előtt 10 perccel álltunk be a sorba és volt álló és ülő is.. csak számitani kell rá h hosszú a sor és esetleg lelehet maradni az elejéről...

szanisz 2011.10.01. 20:46:37

@volvo03: köszi, ez megnyugtató..a korai érkezés nem gond...

Gooolem900 2011.10.01. 20:56:56

@JámborMalac: @miki78: Köszi! :) Az a legkevesebb ha belenéznek :) Nagy helyet nem foglal, a lábam között el lesz :) Köszi mégegyszer, akkor holnap győzzön a Volán! :)

JámborMalac 2011.10.01. 21:07:51

playoffot leszámítva mindig volt jegy a helyszínen is. bár szerintem a hétvége (és a két csapat mára már legendásan jó kapcsolata) miatt - irónia nélkül!! - sokan jönnek zágrábból is. meg ugye a "jumbotron"-unk is sok helyett foglal a vendégszektorból :).

de leszz jegy!

szanisz 2011.10.01. 21:48:41

@JámborMalac:
királyság:) én nem ezen a hétvégén megyek, de még az alapszakaszban. Legszívesebben azt nézném ahogy valamelyik osztrák csapatot picsázzátok el ..

zsozsi68 2011.10.02. 16:56:42

@szanisz: Akkor gyere a Sóvár ellen 10.21.-én pénteken. Hétvége is, osztrák is, szeretjük is, meg el is szoktuk picsázni. Úgyhogy neked való meccs... Amúgy Dereknek készült vmi transzparens?(Ezt már persze nem tőled kérdeztem)