Brassó (1217) Csíkszereda (1369) DAB (1196) ebel (2408) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1640) felkészülés (2242) FTC (1471) khl (2187) légiósok (1673) Miskolc (1505) nhl (4901) nők (1291) playoff (1313) Titánok (1025) u18 (1059) utánpótlás (1277) UTE (1301) válogatott (2215) vb (2361) videó (2120) Összes címke

FTC-Dunaferr–Jegesmedve-DHK döntő 2011.03.03. 20:36 hokikori

47 komment

Címkék: bajnokság ifjúsági

hockeythebest 2011.03.04. 16:17:18

nevetséges hogy lehet ennyi bírói tévedés 5 meccs alatt és milyen szinten tudja a gyenge játékvezetés befolyásolni az egész szezon végkimenetelét.ha valamit nem találnak ki a szövetségben a bírók és a versenykiírás kérdésében (mert az nem normális hogy U18ban 20,maximum 22 meccs lehet és ebből 6 eleve kiesik a gyenge színvonal és a 10gólos különbség miatt..) akkor jó ideig nem leszünk stabil A csoportos ország..

canadien 2011.03.05. 15:41:17

Borzalmasan kevés ez e mérkőzésszám!
Gratulálok Kelet-Magyarország "válogatottjának" a döntőbe jutáshoz.Remélem megnyerik a bajnokságot is !

szélmalomharcos 2011.03.06. 15:43:47

@hockeythebest: Gondolom Kelet- Magyarországról irsz?

RAttila 2011.03.06. 16:21:25

@hockeythebest: A téma volt boncolgatva, majd minden mérkőzést tarkítanak, valamelyik fél számára elfogadhatatlan bírói tévedések, a Vasas -FTC Dunaferr, www.regi.icehockey.hu/magyar/merkozes.php?mit=5613 első mérkőzése
kb a 3o percben egy hátvéd "ráesik" az FTC-kapu előterében a korongra, szerencsére nem látta a játékvezető, 41-45 körül egy hálóra felcsapódó korong pont a kapu elé pattan vissza, Vasas csatár elé, aki szerencsére elbénázza (csak a bíró nem érzékelte a hálót). 49.27 -nél 5+végleges egy olyan palánkralökésért amit csak a bíró látott szabálytalannak, de utána az 5 percre beszoruló FTC-Dunaferr 2 kiugrásából 2 gól, tehát a bíró csalt valakinek?? nem hiszem, max ennyire figyelt, pedig állítólag ő az egyik legjobb bíró (Vasasék meg nem kommentáltak mert nagy volt a mellény)

Még voltak a bírók osztva A MAC finnországi turnéja után

hokikori 2011.03.07. 12:48:33

SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY:
Jó hír lehet a távoli érdeklődőknek, hogy a mai ifjúsági bajnoki döntő nyitó dunaujvárosi mérkőzését az ígéretek szerint a DAB honlapról klikkelve online lehet majd követni az interneten.
Kéretik ezt terjeszteni az illetékeseknek, mert bizonyára sokan örülnek majd ennek a kellemes meglepetésnek és a srácokat is feldobhatja a nyilvánosság.
Előre is köszönet a helyi stábnak a technikai megvalósításért.

tiriakos 2011.03.07. 16:48:45

Hajrá piros-fehér-zöldek! :D:P

a. Bárd 2011.03.07. 17:15:35

@tiriakos: :)))
A másik csapat a piros-fehér-sárga-fekete?

a. Bárd 2011.03.07. 18:13:41

Debrecenből jött ez a rockszár, aki úgy üti azt a dobot, mintha koncerten lenne? :)))

Theutus 2011.03.07. 18:23:34

hubazz...szép gólt vertünk...

eszel59 2011.03.07. 18:42:40

Mintha a "nagyok"Fradi elleni meccsét látnám:ha előnyt kapunk,kis idő múlva tőlünk is kiszórnak valakit.A különbség annyi,hogy most indokoltan...

Theutus 2011.03.07. 18:45:00

@Miskolcifan: Ritó miért nincs nevezve?

a. Bárd 2011.03.07. 18:51:26

Hallom, a szurkolók az ifi döntőn is szeretik Kangyalt :D :D

Vincenzo90 2011.03.07. 18:59:20

@a. Bárd: Kb csak mint mindenhol mindenki.

Miskolcifan 2011.03.07. 19:01:34

@Theutus: Szerintem valami sérülése lehet,pénteken elvileg már játszik...

Miskolcifan 2011.03.07. 19:16:24

2-0 sajnos,megint elaludtunk hátul...

Uteapu 2011.03.07. 19:25:52

@Miskolcifan: Na meg az is lehet, hogy bezavar a dob "ritmusa":))

budapestijeti 2011.03.07. 19:28:56

Eddig az eredmény OK! Játék OK! Gyerünk srácok!
Újvárosnak külön köszi a közvetítést!

eszel59 2011.03.07. 19:33:02

@Miskolcifan: végignyomtuk a harmadot,az utolsó percben pedig megajándékoztuk a "hazaiakat"egy góllal.Hátrányban ugyanúgy nem ütjük ki a korongot a harmadunkból,az előnyöket szintén hasonlóan nem használjuk ki,mint az első csapat.

Miskolcifan 2011.03.07. 20:06:38

Vége,maradt a 3-2.Megvolt az esély az egyenlítésre,de nem jött össze,pénteken javítani kell!

budapestijeti 2011.03.07. 20:06:51

Küzdelmesen, de megvan!Szép volt fiúk!:DDD

moszkvicssluszkulcs 2011.03.07. 20:07:58

Remélem pénteken Ritó Laci is játszik, vele azért combosabbak vagyunk:Hajrá Kelet-Magyarország!!

eszel59 2011.03.07. 20:08:24

Nem érdemeltünk vereséget!

Vincenzo90 2011.03.07. 20:10:42

@eszel59: Mindkét fél pedig sajnos sosem nyerhet :(

moszkvicssluszkulcs 2011.03.07. 20:37:25

Nem láttam a meccset, de senki sem szidja a bírót??

CTZ78 2011.03.07. 20:43:53

Tudjuk az a gól amit a bíró megad, de egy teljesen szabályos mindenki által látott gólt, a bíró nem adott meg, pedig 4-en voltak.
Moszkvics: csak hogy kicsit szidva legyenek :)

Miskolcifan 2011.03.07. 20:44:21

@moszkvicssluszkulcs: Nem nagyon van miért :) 1-1 kiállításon lehet max vitázni,de egyébként jól vezették.

moszkvicssluszkulcs 2011.03.07. 20:54:34

@CTZ78: @Miskolcifan: És van ilyen, hogy egyébként jól vezettek??
Örülök neki!

CTZ78 2011.03.07. 20:56:31

@moszkvicssluszkulcs: hát azt kell, hogy mondjam,helyszínről nézve egy-két hülyeségtől eltekintve jól vezettek. Lehet, hogy azért mert nem volt akkora iram, mint az OB1-ben :))))

a. Bárd 2011.03.07. 21:17:40

@CTZ78: Azért mintha áthallatszott volna a hangod a közvetítésen a meg nem adott gól után :) :)

CTZ78 2011.03.07. 21:19:21

@a. Bárd: én ezen a meccsen ülőszektorba voltam, és a hangom nagyon nem hallhattad, max egyszer, de az még az első harmadba volt :D

budapestijeti 2011.03.07. 21:38:14

@CTZ78: Említettem a gól/nem gólt, mindenki lesz*rta...Barátságos (?) mérkőzés, minek tipródni!
Piros-fehér-zöldeknél 77 és 82, D.Maciknák 25 ment jól! Egész nézhető meccs volt!:)

RAttila 2011.03.08. 07:10:17

@hokikori: Köszönjük, nagy izgalmakat okoztatok :)

eszel59 2011.03.08. 16:46:06

@Vincenzo90: Dehogynem nyerhet mindkét fél!Élő példának itt vagyunk mi: a barátnőm és én...(Igaz ,mi nem "játszmázunk"és nem"döntőzünk".)
@budapestijeti:@moszkvicssluszkulcs: Paralel néztem a döntőt és a Premier Liga összefoglalóját,így néhány mozzanatról lemaradtam-többek között az első találatunkról,illetve a gól/nem gól szituációról-de amit láttam játékvezetésileg,az nem támadható.Bár ilyen simán és indulatmentesen lehetne értékelni a sporikat a felnőtt bajnokságban is!

Vincenzo90 2011.03.08. 16:48:04

@eszel59: Mondjuk én a profi sportra tettem ezt a megállapítást. Mivelhogy még a hobbiból űzött sporttal is mindenki csak nyer. Általában. Időnként egy olyan sráccal tollasozom együtt, hogy az ég óvjon tőle... Néha elviselem, de néha az idegeimre megy rendesen.