@Spigott: 10 perce láttam, hogy írtál, az nem jelent meg itt.

@Uteapu: akkor jól sejtettem, még be is akartam írni, hogy nemáne :)

Uteapu 2011.03.03. 18:12:40

@Spigott: Na ezért ba...tam le a blogmotort, mert volt képe odaírni, hogy nincsenek hozzászólások.:)))

CTZ78 2011.03.03. 18:13:10

7. perc 0-0? mivan velünk? :D

Uteapu 2011.03.03. 18:14:30

@CTZ78: Veletek?... Velünk!?

Spigott 2011.03.03. 18:16:37

sztm nem lesz ma olyan nagyon-nagy különbség a két csapat között, mint korábban. Érdekesség, hogy szezonban talán először, de többen vannak a benevezett újpestiek :)
Nálunk, Becze, Martinka, Virág, Tőkési sincs nevezve :)

Spigott 2011.03.03. 18:18:22

közben a második emberelőnyt már beütöttük :)

Spigott 2011.03.03. 18:24:40

0-2, Varga. Remélem a harmadik harmadban beáll majd Kormos is, jól védett tegnap a Vasas elleni junior meccsen :)

Spigott 2011.03.03. 19:01:21

Magó nagyon ravasz figura, pont úgy jön vissza a büntipadról, hogy a +/- mutatóban azért legyen neki is valami jó :)

Spigott 2011.03.03. 19:12:19

úú, kinyílt a gólzsák

Uteapu 2011.03.03. 19:20:07

Nahát! Szépen megsétáltatom a kutyát és mire jövök ide...

Spigott 2011.03.03. 19:32:43

@Uteapu: fáradtok és Hajek sem védett már olyan jól, mint az első harmadban :/

Spigott 2011.03.03. 19:38:08

na de most másfél perc kettős emberelőnye lesz az Újpestnek :) Nagy esélyük lesz arra, hogy beüssék az első góljukat ellenünk hazai pályán az idei szezonban :)

Uteapu 2011.03.03. 19:42:13

@Spigott: Remélem, hogy a szépítő gól érdekében, azért nem hozzuk le a kapust.:)))

Spigott 2011.03.03. 19:42:24

@Theutus: Nem gonoszkodásból mondtam, csak érdekesség :) Kivédekeztük a kettőst, de most jön egy újabb szimpla :)

budapestijeti 2011.03.03. 19:42:37

@Uteapu: Júj! Ez a II. harmad erős volt! Egy becsület gólt be kellene nyomnotok...
Újváros is vasárnapra figyel, hátha könnyebb lesz! :)

Uteapu 2011.03.03. 19:46:12

@budapestijeti: Jézusom! Mi lenne ha nem vasárnapra figyelne!?

Spigott 2011.03.03. 19:46:14

Bocsánat a tárgyi tévedésemért, már kaptunk gólt az idei szezonban Újpesten.

Theutus 2011.03.03. 19:47:49

@budapestijeti: becsület gól nélkül, becsületesen végigjátszani a mérkőzést vagy becsület gól nélkül félidőben feladni?
ez itt a kérdés:P

budapestijeti 2011.03.03. 19:49:47

@Theutus: Az én válaszomat tudod! :(
Mondjuk a kapuba én se álltam volna be, mert a második lövés már hullagyalázás lett volna... :D

Uteapu 2011.03.03. 19:53:21

@Spigott: Na most egy kicsit kijjebb húztad a tőrt, forgatás nélkül.:))

Spigott 2011.03.03. 19:55:26

@Uteapu: Rendes gyerek vagyok én :) de ahogy látom, a mieink is rendesek :)

budapestijeti 2011.03.03. 19:58:35

@Spigott: Játsszátok futó órával...:D

Theutus 2011.03.03. 20:01:49

@Uteapu: csak nehogy rálépjen...hihi

Spigott 2011.03.03. 20:03:07

Na, mit csináltunk itt a végén? Újabb kétperces kettős hátrány :)

Uteapu 2011.03.03. 20:05:34

@Theutus: Akkor inkább tolja vissza, mert a hegek, tapaszok és zúzódások közt alig van már szabad bőrfelület.

Xardas 2011.03.03. 20:05:50

Szövegelünk rendesen. Vasárnapra gyakorlunk ebben is :)

Spigott 2011.03.03. 20:06:45

@Xardas: Muszáj, bár ebben a Vasas valószínűleg verhetetlen :)))

Uteapu 2011.03.03. 20:19:50

Gratulálok a győzelmetekhez és legyen bár mi az oka,szebb mint a tucat.

Theutus 2011.03.03. 20:23:04

@Uteapu: szebb, mint a tucat, de valamiért nem szeretnék hasonló dolgoknak örülni jó ideig:P

Spigott 2011.03.03. 20:26:05

Én meg nagyon remélem, hogy jövőre izgulunk kell az újpesti meccseken és nem azért, mert mi gyengülünk le

Uteapu 2011.03.03. 20:32:37

@Theutus:A nagyobbik baj, hogy ez nem viszi előbbre a hokit.A mi meccseink jobbára erős edzések mások számára.Lehet, hogy a fizikumnak jó de a fejnek nem.

icelion 2011.03.03. 22:32:35

@budapestijeti: ja,megvártak engem a szép gólokkal:)) a második harmadra értem ki.

icelion 2011.03.03. 22:33:40

@Uteapu: pedig asszem kinn volt a mester:D

check 2011.03.03. 23:10:16

@Spigott: Pavuk kapott egy büntit valami bagatell marhaságért, a pad meg ahogy volt, ráüvöltött a sporira, erre a pad is kapott 2 percet... Szegény Papp Csabi 3x volt kint a büntetőpadon úgy, hogy nem saját jogon...

check 2011.03.03. 23:11:20

@icelion: Kinnt volt bizony, sőt Risto Kurkinen mester is (jó érzékkel azonnal beállt a vendégnézők közé :DDDD)