Brassó (1217) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2411) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1643) felkészülés (2246) FTC (1472) khl (2189) légiósok (1677) Miskolc (1508) nhl (4909) nők (1298) playoff (1319) Titánok (1025) u18 (1062) utánpótlás (1280) UTE (1301) válogatott (2223) vb (2378) videó (2120) Összes címke

Phoenix Coyotes - Detroit Red Wings

2010.11.09. 04:17: Vincenzo90

Továbbra sem célunk a jégkorong blog babérjaira törni, így amint lesz cikkük linkeljük, de az imént végződött az NHL egyetlen mai mérkőzése, ami a Red Wings hosszabbításos győzelmét hozta. Mivel minél hamarabb kikerül a post, annál hamarabb lehet véleményt nyilvánítani, ezért most kivételesen a mérkőzés után azonnal, frissen itt a blogbejegyzés... A meccset egy gyors (második percben szerzett) találattal kezdte a detroiti gárda, és bár a Coyotes megfordította az állást, a vezetést nem bírta megtartani a mérkőzés végéig. A hosszabbítás második percében Salei lövésébe ért bele Henrik Zetterberg remekül, a vége 2:3 a Detroit javára.