Brassó (1207) Csíkszereda (1365) DAB (1196) ebel (2399) Erste Liga (4751) Extraliga (1178) Fehérvár (1638) felkészülés (2224) FTC (1462) khl (2185) légiósok (1648) Miskolc (1502) nhl (4875) nők (1273) playoff (1302) Titánok (1025) u18 (1042) utánpótlás (1251) UTE (1300) válogatott (2188) vb (2337) videó (2120) Összes címke

DVTK Jegesmedvék–Gyergyói HK 1-5

2022.12.02. 20:57: kutyatej73

Tokaji Viktor: Talán túlságosan is tiszteltük az ellenfelet. Nem azt az arcunkat mutattuk, amit szerettem volna látni. Sok helyet és időt hagytunk nekik, ezáltal a vendégek a képességeiket tudták csillogtatni. Minden egyes hibánkat az ellenfél könyörtelenül kihasználta, mi pedig a helyzeteinkkel nem éltünk. Az nagy fegyvertény, hogy 5 perces hátrányt kivédekeztünk a Gyergyó ellen. Az eredmény talán túlzó, az ellenfélnek ma minden összejött, viszont nekünk talán kétszer ennyit kellett volna beletenni a meccsbe.

Szilassy Zoltán: Kicsit lassan kezdtünk, de amikor elkezdtünk mélyre menni az ellenfél harmadába akkor sok helyzetet tudtunk kialakítani. Egy jó kapussal álltunk szemben, aki agresszíven, kint véd, ezért próbáltuk keresztirányú mozgásokkal megverni. Minden elemzés annyit ér, amennyit a játékosok megvalósítanak belőle, ezt jól hajtották végre a fiúk. Miskolcon 5-1-re nyerni komoly dolog egy jó ellenfél ellen. Előnyben nem voltunk túl hatékonyak, de ezt kompenzáltuk a jó 5-5 elleni játékunkkal.