Brassó (1216) Csíkszereda (1368) DAB (1196) ebel (2408) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1640) felkészülés (2238) FTC (1471) khl (2187) légiósok (1670) Miskolc (1504) nhl (4898) nők (1289) playoff (1313) Titánok (1025) u18 (1055) utánpótlás (1274) UTE (1300) válogatott (2210) vb (2356) videó (2120) Összes címke

FEHA19–UTE 4-5

2022.11.04. 20:51: kutyatej73

Anatoli Bogdanov, vezetőedző, FEHA19: „Sűrű volt a program az elmúlt időszakban, sok mérkőzésünk volt. Ma jól kezdtünk, nem a legfrissebben, és nem a legjobban idén, de jól játszottunk az első harmadban, kontrolláltuk a játékot. A második játékrészre történt valami velünk, nem az értékeinknek megfelelő teljesítményt nyújtottunk, elkezdtünk hosszú cseréket produkálni, sokat hibáztunk, két fölösleges kiállítást is összeszedtünk, három perc alatt kaptunk két gólt, szerencsére betaláltunk a harmad végén. Az utolsó játékrészben harcoltunk, szereztünk egy pontot. A büntetőknél ők betaláltak, mi egyszer sem, az Újpest megérdemelten nyert. Az utolsó öt mérkőzésünkön háromszor nyertünk, egyszer büntetőkkel kaptunk csak ki. Jó útra léptünk, ezt kell követnünk majd a folytatásban is, hogy pontokért tudjunk harcolni.”

Virág Csaba, vezetőedző, UTE: „Az első harmadot nem tudom értékelni, abszolút nem ránk jellemző teljesítményt nyújtottunk, jobb volt az ellenfél, örülhetünk, hogy a Máténak köszönhetően csak 1-0 volt a szünetre. A második harmadtól sokkal jobban játszottunk, egy szerencsés lövéssel egyenlített a végén a Fehérvár, de abszolút rászolgáltak az egy pontra és a hosszabbításra. A büntetők mindig lutri, vannak jó technikai képességekkel megáldott játékosaink, akik értékesítették ezeket. Örülök a győzelemnek, itt nekünk mindig nehéz nyerni, elég kevés pontot tudtunk Fehérváron szerezni. Az első szünetben nem szeretném idézni, mint mondtam a srácoknak, de használt, mert utána feljavultunk."