Brassó (1207) Csíkszereda (1365) DAB (1196) ebel (2399) Erste Liga (4751) Extraliga (1178) Fehérvár (1638) felkészülés (2224) FTC (1462) khl (2185) légiósok (1648) Miskolc (1502) nhl (4876) nők (1273) playoff (1302) Titánok (1025) u18 (1042) utánpótlás (1251) UTE (1300) válogatott (2188) vb (2337) videó (2120) Összes címke

DEAC–UTE 5-4

2022.10.14. 21:34: kutyatej73

György József, vezetőedző, DEAC: "Egész mérkőzésen hullámzó volt a teljesítményünk. Az első harmadban két támadó harmadbeli buli után sikerült két gólt szerezni, utána Izackynak volt egy kiugrása amiből tudtuk növelni az előnyünket. A második harmadban arra kértem a srácokat, hogy tartsuk az eredményt. A negyedik gól után sajnos vége lett a rövid cseréknek, vége lett a csapatjátéknak, mindenki akarta lőni az ötödiket. Az első gól után éreztem a nyomást, időt is kértem és jeleztem, hogy nem ez az a játék ami kell. Az első gól volt az a momentum, amikor éreztem, hogy elindult a lavina. Ez után egyenlítettek, ekkor már hiába próbáltam rendezni a sorokat. A harmadik harmadot a szívvel nyertük meg. Nem szabad elfelejteni, hogy mi egy erdélyi túrán vagyunk túl, ami nagyon sokat kivett a srácokból, ez érezhető is volt, a harmadik harmadban nem sok erő maradt a srácokban."

Virág Csaba, vezetőedző, UTE: "Így, ahogy mi kezdtük a mérkőzést, nem lehet. 4:0 után karaktert mutattunk, egy csapatként álltunk fel a rossz kezdésből. Szépen faragtunk le a hátrányunkból. Közel voltunk, hogy megnyerjük a mérkőzést, úgy gondolom, hogy győzelmet nem érdemeltünk volna, de vereséget sem. Sajnálom, hogy még hosszabbításra sem sikerült menteni a találkozót. A vereség ellenére amiket csináltunk, abban voltak jó dolgok."