Brassó (1207) Csíkszereda (1365) DAB (1196) ebel (2399) Erste Liga (4751) Extraliga (1178) Fehérvár (1638) felkészülés (2224) FTC (1462) khl (2185) légiósok (1646) Miskolc (1502) nhl (4875) nők (1273) playoff (1302) Titánok (1025) u18 (1042) utánpótlás (1251) UTE (1300) válogatott (2188) vb (2337) videó (2120) Összes címke

Lazlee 2017.10.18. 23:18:52

Mi lett volna, ha ma nem bizonyítani akartak volna az új edzőnek?
Rettenetes gyenge produkció, még úgy is, hogy az Újpest se vitte túlzásba.

kutyatej73 2017.10.19. 05:57:03

1.A Fradi az első harmadban egyáltalán nem volt aktívabb, a KMH-nak egy vasa is volt a gólja előtt. 2.A KMH is kapust cserélt pont a meccs felénél.

kutyatej73 2017.10.19. 06:09:45

Nem indítottuk nagy iramban a mérkőzést, az első komoly helyzet is a KMH-é volt a harmadik percben, ekkor Szűcs zörgette meg a vasat. A 4. percben részünkről Tóth Renátó hagyott ki egy helyzetet. Ami egyik oldalon kimaradt, az a másikon bement, így fél perccel később Németh Árpád köszönte meg a védelmünknek egy eladott korongot, majd gólra váltotta a ziccert, és vezetést szerzett a hazaiaknak (1-0). Hietamäkinak volt lehetősége nem sokkal később kétszer is választ adni, de a hazai hálóőr a helyén volt. Viszonylag kiegyenlített játék folyt, voltak próbálkozások és védések mindkét oldalon, csapatunk egy hátrányt is kivédekezett. A 16. percben Tendler ment el üresen a jobb szélen, majd fonákkal vasat lőtt. Pillanatokkal később Vajda lövése viccelte meg majdnem kapusunkat, Pleszkánt. A 19. percben végül Németh Attila révén egyenlített csapatunk. Megcsinálta magának a helyzetet, majd belőtte a saját kipattanóját (1-0).

A második harmadra jóval összeszedettebben jöttünk ki. Rögtön a játékrész elején Tendler, Dubek, Fliszár hármas alakított ki helyzetet, de a kapu előtt kavarodásban egyik se tudta kapuba tuszkolni a korongot. Az első perc végén összeszedett csapatunk egy emberhátrányt, de ezzel nem ellenfelünk, hanem mi éltünk, Tendler révén (1-2). Hat perccel később először Preston Shupe növelte az előnyt (1-3), majd középkezdés után Tendler találta el újra a vasat. A harmadik gól így sem maradt el, kevesebb, mint egy perc elteltével Németh Attila lőtte meg második gólját (1-4). A középkezdésnél aztán Ódry Tamás szemét találta el, a korong után forduló Dubek Vladimir botjának vége, amire a játékvezetők 2+2 perc büntetést adtak. A hátrányban azonban Pleszkán Józsefnek köszönhetően nem született gól. A harmad felénél ellenfelünk kapust cserélt, Gadácsi helyett Hajek Márk állt a kapuba. A 34. percben Tendler (1-5), majd a 38. percben Hietamäki váltott gólra egy emberelőnyt (1-6).

A mérkőzés már eldőlt, így az utolsó játékrészre a fiataloké lett a főszerep. Hietamäki, Jaborník, Rafaj is a lelátóról szemlélte többek között az utolsó harmadot, míg a kapuba Soós László állt. Ezáltal a játék irama is visszaesett. Két emberelőnyünk, és egy emberhátrányunk is volt, ennek ellenére kevés kidolgozott helyzet volt a csapatok részéről, a kapusok sem voltak különösebben megdolgoztatva, így az eredmény sem változott, 6-1-es ferencvárosi győzelemmel zárult a találkozó.

„A motiváció többet ér a képességeknél. Láthattuk is ezt az első harmadban, ami 1-1 lett. A másodikban aztán domináltunk és eldöntöttük a mérkőzést, míg a harmadikban a keveset játszó játékosok kaptak lehetőséget, mialatt az idősebb játékosok, akiknek sok jégidejük van, pihentek. A győzelem a lényeg” – értékelte lefújás után a mérkőzést Greg Lindqvist vezetőedző. (fradi.hu)

Uteapu 2017.10.19. 09:13:44

Kicsit off, de meg lehet találni valahol az UTE-Fradi meccs teljes felvételét? Eddig mindenhol az összefoglalókat találtam. Nem élvezkedni akarok, hanem izgalom mentesen a részletekre vagyok kíváncsi, ami meccs közben elsikkadhat. ;)

Uteapu 2017.10.19. 10:08:20

Az előző kérdés tárgytalan, megtaláltam az M4 videók között.

1885* 2017.10.19. 11:03:54

@Uteapu: ügyes vagy, én is kerestem, de nem találtam.

Uteapu 2017.10.19. 11:51:33

@1885*: Próba szerencse alapon volt. :) Hasonlított Dubó góljára, hátha bejön, amit mellesleg egy rutinos tréner megvideózott volna. ;)