Brassó (1217) Csíkszereda (1369) DAB (1196) ebel (2408) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1640) felkészülés (2239) FTC (1471) khl (2187) légiósok (1671) Miskolc (1505) nhl (4900) nők (1291) playoff (1313) Titánok (1025) u18 (1058) utánpótlás (1276) UTE (1300) válogatott (2211) vb (2360) videó (2120) Összes címke

Nyert a Fehérvár, kikapott a Miskolc 2012.08.22 22:41 Hblog

Címkék: miskolc fehérvár felkészülés ebel felkészülési mérkőzések mol liga

Ez kezdetnek nem is rossz,föleg hogy a 4-ik sor ilyen jól muzsikál!
Ebbe a szezonba mégtöbb jó meccset fogunk látni,ebbe biztos vagyok!
Hajrá Volán!!!

Lapke76 2012.08.23. 09:17:44

Én pedig örömmel olvasom, hogy Miskolczi Márk eddig, ha jól olvasom, minden előkészületi meccsen maradandót alkotott. Hajrá!!!

Gaudi 2012.08.23. 09:21:35

@Azt az elkényeztetett hokiszurkoló mindenségit!: Ha a Fehérvárnak lesz igaza (amit remélek), akkor sem számítok semmilyen elmarasztalásra a Villach irányában.

gabute 2012.08.23. 09:30:04

"Az első harmad gyenge volt, a lábak még nem mentek úgy, ahogy kellett volna. A második és harmadik harmad már kicsivel jobb volt, de túl sok rossz passzunk volt, keveset lőttünk, a játékosok nem segítették egymást eléggé. Pozitívum, hogy kihasználtuk a kettős fórt, de a szimpla előnyöket nem játszottuk jól. Bízom benne, hogy holnap jobb teljesítményt nyújtunk" – értékelte a Miskolci Jegesmedvék első iglói meccsét a csapathonlapnak Tim Kehler, a csapat kanadai vezetőedzője. Gól nélküli első harmadot követően a második elején gyors gólváltást rendeztek a csapatok, a borsodiaktól a fiatal Miskolczi Márk volt eredményes. A második szünet előtt és után nem sokkal a hazaiak egyszer-egyszer betaláltak, és ezzel elhúztak, Fodor csökkentette a hátrányt, de az utolsó percben visszaállt a kétgólos különbség, a vége 4-2 lett.

Ebből csak számomra nem derül ki, hogy ki volt a Miskolci Jegesmedvék ellenfele? :D

Mondjuk az "első iglói meccs" és a "hazaiak" kombinációjából ki lehet találni, de nem egyszerű :-)

fegya94 2012.08.23. 13:18:01

Joe miért nem játszott tegnap? Volán honlapon sincsen róla egy szó sem, hogy hol van, vagy miért nem játszott, meccs előtt nem volt róla szó, hogy sérült lenne:S

eleve lehetetlen 2012.08.24. 10:34:18

@fegya94: : Játszott, csak helyhiány miatt nem fért fel a neve a jegyzőkönyvre. A volán honlap is a jegyzőkönyv szerint készült, emiatt nem szerepel ott sem. Minden oké vele, aggodalomra semmi ok.