Brassó (1217) Csíkszereda (1369) DAB (1196) ebel (2408) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1640) felkészülés (2241) FTC (1471) khl (2187) légiósok (1673) Miskolc (1505) nhl (4900) nők (1291) playoff (1313) Titánok (1025) u18 (1059) utánpótlás (1277) UTE (1301) válogatott (2214) vb (2361) videó (2120) Összes címke

DAB–UTE 5-0

2018.02.11. 21:51: Lazlee

DAB–UTE 5-0

Jason Morgan: – Remekül zártuk ezt a nagyszerű alap- és középszakaszt, a fiúk megérdemelték a győzelmet. Amióta itt vagyok, Újvárosban, nagyon keményen dolgoztak. Az első harmadban nem volt sok energia a csapatban, gyengén kezdtünk, de a második periódusra sikerült ritmust váltani. Az utolsó harmadra frusztrált lett az Újpest, és sikerült biztossá tennünk a győzelmet.
Szilassy Zoltán: – Az első két harmadban jóval több helyzetet dolgoztunk ki, mint a hazaiak, de sajnos kihagytuk ezeket, nem úgy a DAB a sajátjait. Ezt követően futottunk az eredmény után. A kapott öt gól ellenére elégedett vagyok fiatal kapusunkkal, Márkus Leventével. A végjátékban a kapott gólok ellenére láttam már olyan momentumokat, amelyek biztatóak lehetnek az folytatásban. A középszakasz sajnos nem úgy alakult, ahogy elképzeltem, lehet, hogy túl kemény alapozást végeztünk, de ez majd a rájátszásban kiderül.