Brassó (1206) Csíkszereda (1365) DAB (1196) ebel (2399) Erste Liga (4751) Extraliga (1178) Fehérvár (1638) felkészülés (2223) FTC (1462) khl (2185) légiósok (1645) Miskolc (1502) nhl (4875) nők (1272) playoff (1302) Titánok (1025) u18 (1042) utánpótlás (1251) UTE (1300) válogatott (2187) vb (2337) videó (2120) Összes címke

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Varga a 10 perc pihi után visszajött egyet bunyózni? :)

Lazlee 2016.12.09. 20:59:32

Milyen jó meccs lett ez Újvárosnak köszönhetően :D

alvering2 2016.12.09. 22:34:46

@Lazlee: Jó meccs? :) talán a végére. Az első harmadban azt láttam, hogy ilyen rosszul még nem láttam játszani a Miskolcot. Mondjuk úgy, hogy nem egy hajtós, gyors meccsnek tűnt... De sikerült két gólpasszt adni a Maciknak, s lett így egy 3-1. Mivel 3 sorral álltunk fel - Wéber volt a 4. sor, a macidobálási pihenés jól jött. Valahogy erre nem készült fel a rendezés. Piszkunov másodjára nagyon nagy gólt lőtt, de a meccs habér javult, mintha továbbra is lassacskán csordogált volna. Szerintem nem volt benne a meccsben a 6-2 2 harmad után, de látszott, hogy a Miskolc az emberelőnyökben nem viccel, hátrányban jól védekezik, 5-5ben viszont nem látszott, hogy fölé nőtt volna a Debrecennek, sőt.
Még a miskolci szurkolók is vhogy csendesek voltak, de eddigre már sikerült elérni, hogy hallassák a hangjukat, hiszen annyi gólt lőtt a DVTK.
Ekkor vettünk a szünetben még két sört, s a meccsen folyamatosan a bírókkal beszélgető Magosi kapott egy 10 percest, s mi is elkezdtünk gólokat lőni, a nagy előny miatt talán nem teljesen koncentráló Macikat elkezdtük felébreszteni. Szerintem meg is érdemeltük a 6 gólt, viszont az első 3 gól, amit kaptunk... na azt érdemes lesz kielemezni...
A végén a talán 2. legtöbbet bírókkal beszélgető Pavuk Arnolddal is elbeszélgetett.
Remélem ennél sokkal jobb meccseket fogunk még játszania Miskolccal idén, mondjuk még 6x:)