Brassó (1217) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2410) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1641) felkészülés (2246) FTC (1472) khl (2188) légiósok (1677) Miskolc (1506) nhl (4906) nők (1297) playoff (1317) Titánok (1025) u18 (1061) utánpótlás (1279) UTE (1301) válogatott (2222) vb (2374) videó (2120) Összes címke

Ferencvárosi TC - Dunaújvárosi Acélbikák 3-2 (1-1, 2-0, 0-1)

2016.08.26. 20:07: kutyatej73

I.harmad

A mérkőzés némi technikai probléblémával kezdődött, meghibásodott a kijelző.
A játékot a Dunaújváros uralta a harmad nagy részében. Több helyzetük is volt,rögtön az elején egy védelmi hibából adódóan megkaptuk az első gólunkat. Kissé szétszórtan, néha fegyelmezetlenül játszunk.
A harmad közepe fele Jereme Tendler góljával kiegyenlítettünk. Az utolsó 10percben több helyzetünk volt, de további gólt nem sikerült szereznünk.    1-1

II.harmad

A második harmadra összekapták magukat a srácok. Erősítettek a tempón, jobban koncentráltak a helyzeteknél, aminek meg is lett az eredménye. Rafaj Attila Szappanos átadásából hálót talált.
A dunaújvárosiak tovabbi próbálkozásaik sikertelennek bizonyultak. A harmad felénél Soós László lépett pályára.
Az utolsó percekben Jereme Tendler megszerezte a harmadik gólunkat. Az indulatok fokozódnak, folyamatosak a kisebb, nagyobb összetűzések.  3-1

A harmadik harmadban is elég sok testjátékra volt példa. Az iram fokozódott, mindenkit hajtott a győzelemért. Egy kapáslövést kihasználva a Dunaújváros megszerezte a második gólját. Két nagyobb verekedés is volt, a végén 3-3 játékos ült a büntetőpadon.